Máte otázku? Napíšte nám na info@oveckaren.sk
Menu

Členstvo v Ovečkárni vám prinesie kopu výhod

O každého člena našej ovčej rodiny sa pekne staráme a poskytujeme mu výhody v podobe pravidelnej zľavy na nákup alebo dopravu zadarmo už od 39 €.

Chcete byť tiež členom našej ovčej rodiny?

  • Zaregistrujte sa. Vyplňte formuláre alebo sa registrujte pomocou svojho facebookového alebo gmailového účtu. Prepojenie je bezpečné, rýchle a môžete ho kedykoľvek zrušiť. Vďaka tomuto bezpečnému a rýchlemu prepojeniu sa nebudete prihlasovať pri každej návšteve Ovečkárne.
  • Prihláste sa na odber newslettera. Toto je dôležitý bod. Keď budete vypĺňať registračný formulár, nezabudnite zaškrtnúť aj políčko „Chcem newsletter“. Nechceme vás spamovať, ale iba s vaším súhlasom vám môžeme posielať ponuku na mieru a výhody, ktoré vám vyplývajú z registrácie.
  • Už to máte takmer dokončené. Registráciu odošlite, a nezabudnite byť prihlásení pri každom nákupe. Iba tak budete môct čerpať členské výhody.

Výhody, ktoré si zamilujete

  • Členská cena. Ako člen ovčej rodiny po prihlásení budete môct nakupovať všetky výrobky o 5 % lacnejšie.
  • Doprava zadarmo od 39 €. Členom stačí nakúpiť za 39 €, a dopravu platíme my! Pre neregistrovaných zákazníkov je doprava zadarmo až od 74,50 €.
  • Jednoduché vrátenie tovaru. Vďaka prihláseniu budete mať prístup do histórie svojich objednávok. Keď budete potrebovať vrátiť alebo reklamovať nejaký tovar, nemusíte hľadať doklad ani objednávku v e‑maili. Stačí pár kliknutí, a my sa hneď dozvieme, čo sa stalo. Tovar naviac môžete odoslať zadarmo cez Zásielkovňu.
  • Budete prví, kto to vie. Každý rok chystáme novú kolekciu huňatých výrobkov, pripravujeme výpredaj alebo rozdávame zľavy. A vy budete prví, komu o tom napíšeme.