Nakúpte po telefóne, sme on-line
+421 221 201 323 (8.00–19.00)
Menu

Vlnené papuče otvorené Hnedá

Kód: 13-00200-HNEDA (6) Recenzie

U týchto šľapiek sme využili ovčiu vlnu maximálne, a vznilkly tak mäkké, teplé papuče, ktoré majú veľa využití. Môžete ich mať na doma, do školy alebo do práce ako prezuvky, a vďaka ich skladnosti a ľahkosti sú skvelé aj ako cestovné papuče, ktoré sa ľahko zmestia do každej batožiny.

Farba

Vlnené papuče otvorené Hnedá Vlnené papuče otvorené Svetlo sivá

Veľkosti šľapiek, papúč

Akú veľkosť si vybrať?

-10 %

13,95 €

15,50 €

Kedy dostanem tovar?

Tovar môžete mať už štvrtok 5. 8

skladom

Farba

Vlnené papuče otvorené Hnedá Vlnené papuče otvorené Svetlo sivá

Popis produktu

U týchto šľapiek sme využili ovčiu vlnu maximálne, a vznilkly tak mäkké, teplé papuče, ktoré majú veľa využití. Môžete ich mať na doma, do školy alebo do práce ako prezuvky, a vďaka ich skladnosti a ľahkosti sú skvelé aj ako cestovné papuče, ktoré sa ľahko zmestia do každej batožiny. Alebo ich kúpte niekoľko párov v rôznych veľkostiach, aby ste mali vždy čo ponúknuť na prezutie vašej návšteve. Vlna je kvalitný, odolný materiál, ktorý vám bude slúžiť niekoľko rokov.

Vlnené papuče majú protišmykovú podrážku, vhodné sú preto pre všetky typy podláh. Sú tiež k dostaniu v dvoch farbách a mnohých veľkostiach, aby sa dostalo na každého. Ovčia vlna má dobré tepelno-regulačné vlastnosti - v zime je v nich teplo, ale v lete príjemne chladí. Navyše je antialergénna a antibakteriálna, a tak u topánok s ovčou vlnou nehrozí vznik zápachu. Vlna je tiež samočistiaci prírodný materiál, údržba je preto potrebná takmer nulová.

Iste oceníte, že vlnené papuče sú vyrobené českou firmou Vlnka s dlhoročnou tradíciou. Kúpou tohto produktu tak podporíte českého výrobcu.

Podrobnosti

Určenie Dámske, Pánske
Ročné obdobie Na zimu, Na celý rok
Druh zapínania Bez zipsu
Výrobca Vlnka
Materiál Ovčia vlna

OEKO-TEX®

OEKO-TEX ® Standard 100 je celosvetovo jednotný skúšobný a certifikačný systém pre textilný suroviny, medziprodukty a konečné výrobky vo všetkých etapách spracovania s cieľom eliminovať v nich výskyt škodlivých látok Všetky netextilné súčasti sú vo výrobnom procese takisto testované. Pre mnoho spoločností je splnenie požiadaviek OEKO-TEX® neoddeliteľnou súčasťou ich dodacích podmienok.

WoolMark® Apparel

Je to medzinárodná značka kvality, ktorú udeľuje Medzinárodný vlnársky sekretariát vlneným tkaninám, pleteninám, prikrývkam. Táto značka zaručuje kvalitu podľa normovaných skúšok. Výrobky, ktoré zodpovedajú skúškam, môžu byť označené visačkou Vlnená pečať. Certifikát získajú len výrobky, ktoré obsahujú prvotriednu, veľmi kvalitnú vlnu z austrálskych oviec.

Značka Vlnka

Protože si vážíme toho, co nám příroda dává, vznikla u nás ve Zlíně značka Vlnka, která přináší radost a pohodlí přírodních materiálů všem, kteří stojí o kvalitní, stylové výrobky. Vlnka nabízí oblečení, obuv, lůžkoviny a další doplňky pro celou rodinu, od miminek až po prarodiče.

Prečo ovčia vlna?

Ovčia vlna patrí k jednému z najstarších textilných materiálov, spolu s hodvábom z Číny a ľanu z Egypta. Ovečka a pes boli prví priatelia človeka. Ovca dokázala človeka nasýtiť a zahriať ho v tuhých zimách. Tradičné vlnené materiály majú aj dnes svoje nezastupiteľné miesto v našich skriniach pre svoje jedinečné vlastnosti, ktoré žiadny umelý materiál doteraz neprekonal.

Vlna má prirodzenú schopnosť odvádzať vlhko od tela do okolitého prostredia. Dokáže pohltiť vodu až do 35% vlastnej hmotnosti. Potom, čo sa zníži vlhkosť okolitého prostredia, sa voda opäť začne odparovať do vzduchu. Pocit mokrého oblečenia tak prichádza oveľa neskôr ako u iných materiálov.

Keď vlna absorbuje vlhkosť, zároveň vytvára teplo. A vy tak môžete napriek zlému počasiu cítiť príjemné, suché teplo. Naopak, keď okolitá teplota stúpne, vlna teplo prestane vytvárať. Ide tak o aktívnu termoreguláciu, ktorej je vlna schopná. Vďaka vysokému obsahu lanolínu je vlna samočistiaca. Vlákna vlny sa na vzduchu stimulujú k pohybu a začnú sa dynamicky rozťahovať a zmršťovať. V kombinácii s lanolínom tak nečistoty vyjdú na povrch samé

Viac sa dočítate v našom blogu

My z Ovečkárne odporúčame

Hodnotenie

(6)
ohodnotiť

Nataša Kundrátová

4.11.2020

Klady:Príjemné, teplé papuče. V chladnejších bytoch dobre zohrejú nohy.

Jana

1.2.2020

Klady:Příjemné

Jana

1.2.2020

Klady:Příjemné

Mária

6.3.2021

Klady:Pohodlne

Mária

26.12.2020

Klady:Mäkke, teplé papuče, kupované ako darček

Anonymné

21.11.2020

Klady:Sú to dokonalé domáce papuče.

zobraziť staršie

Staňte sa členom

našej ovčej rodiny a budeme vás rozmaznávať

  • Získate klubovú cenu, ktorá je nižšia o 5 %.
  • Dopravu zadarmo od 39,00 €.
  • Prístup k objednávkam pre jednoduché vrátenie tovaru.
  • Ako prví sa dozviete o pripravovaných akciách.

Opýtať sa na produkt

Načíst

Veľkostná tabuľka

Papuče a obuv

Veľkosť EU Uvedené v centimetroch (dĺžka stielky)
35 22 - 22,5 cm
36 23 cm
37 23,5 - 24 cm
38 24 - 24,5 cm
39 25 cm
40 25,5 - 26 cm
41 26 - 26,5 cm
42 27 cm
43 27,5 - 28 cm
44 28 - 28,5 cm
45 28,5 - 29 cm
46 29,5 - 30 cm
47 30 - 30,5 cm
48 31 cm
49 31,5 - 32 cm
50 32 - 32,5 cm