Máte otázku? Napíšte nám na info@oveckaren.sk
Menu

Vlnené detské zimné palčiaky so šnúrkou

Kód: 4-00099-7

Krásne hrejivé a príjemne pohodlné sú jedine palčiaky z prírodnej merino vlny

Farba

Vlnené detské zimné palčiaky so šnúrkou Vlnené detské zimné palčiaky so šnúrkou

10,95 €

Kedy dostanem tovar?

Tovar môžete mať už pondelok 2. 11

skladom e-shop > 5 ks prodejna Zlín 1 ks

Farba

Vlnené detské zimné palčiaky so šnúrkou Vlnené detské zimné palčiaky so šnúrkou

Popis produktu

Deti sa musia neustále udržiavať v teple a to platí aj pre ich malé rúčky. Krásne hrejivé a príjemné, mäkučké palčiaky z prírodnej Merino vlny od nás z Ovečkárne sú na to perfektné. Udržia totiž ruky v teple za každého počasia. Šnúrka, ktorú jednoducho prevlečiete rukávom bundy zabezpečí, že sa z prechádzky nevrátite len s jednou rukavicou.

Palčiaky ponúkame v dvoch farebných prevedeniach a ich rozmery sú 9 x 17 cm. Dĺžka šnúrky, ktorá rukavice spája má 120 cm.

Podrobnosti

Určenie Detské
Výrobca Vlnka
Materiál Ovčia vlna

WoolMark® Apparel

Je to medzinárodná značka kvality, ktorú udeľuje Medzinárodný vlnársky sekretariát vlneným tkaninám, pleteninám, prikrývkam. Táto značka zaručuje kvalitu podľa normovaných skúšok. Výrobky, ktoré zodpovedajú skúškam, môžu byť označené visačkou Vlnená pečať. Certifikát získajú len výrobky, ktoré obsahujú prvotriednu, veľmi kvalitnú vlnu z austrálskych oviec.

Prečo ovčia vlna?

Ovčia vlna patrí k jednému z najstarších textilných materiálov, spolu s hodvábom z Číny a ľanu z Egypta. Ovečka a pes boli prví priatelia človeka. Ovca dokázala človeka nasýtiť a zahriať ho v tuhých zimách. Tradičné vlnené materiály majú aj dnes svoje nezastupiteľné miesto v našich skriniach pre svoje jedinečné vlastnosti, ktoré žiadny umelý materiál doteraz neprekonal.

Vlna má prirodzenú schopnosť odvádzať vlhko od tela do okolitého prostredia. Dokáže pohltiť vodu až do 35% vlastnej hmotnosti. Potom, čo sa zníži vlhkosť okolitého prostredia, sa voda opäť začne odparovať do vzduchu. Pocit mokrého oblečenia tak prichádza oveľa neskôr ako u iných materiálov.

Keď vlna absorbuje vlhkosť, zároveň vytvára teplo. A vy tak môžete napriek zlému počasiu cítiť príjemné, suché teplo. Naopak, keď okolitá teplota stúpne, vlna teplo prestane vytvárať. Ide tak o aktívnu termoreguláciu, ktorej je vlna schopná. Vďaka vysokému obsahu lanolínu je vlna samočistiaca. Vlákna vlny sa na vzduchu stimulujú k pohybu a začnú sa dynamicky rozťahovať a zmršťovať. V kombinácii s lanolínom tak nečistoty vyjdú na povrch samé

Viac sa dočítate v našom blogu

My z Ovečkárne odporúčame

Hodnotenie

Tento produkt ešte nikto nehodnotil. Pridajte prvé.

Staňte sa členom

našej ovčej rodiny a budeme vás rozmaznávať

  • Získate klubovú cenu, ktorá je nižšia o 5 %.
  • Dopravu zadarmo od 39,00 €.
  • Prístup k objednávkam pre jednoduché vrátenie tovaru.
  • Ako prví sa dozviete o pripravovaných akciách.

Opýtať sa na produkt

Načíst

Veľkostná tabuľka

Vlnené detské zimné palčiaky so šnúrkou

Veľkosť Šírka dlane(cm) Dĺžka (cm)
UNI 10 20