Nakúpte po telefóne, sme on-line
+421 221 201 323 (8.00–19.00)
Menu

My z Ovečkárne

Odporúčame

Milí priatelia ovečiek, prinášame vám prémiové výrobky z merina a ďalších prírodných materiálov. Nechajte sa rozmaznávať oblečením, zdravotnou obuvou, huňatými dekami aj prírodnou kozmetikou od českých výrobcov.

Čiapky

U nás v Ovečkárni veľmi obľúbené pletené čiapky so severským vzorom od českej značky KAMA a ďalej od tradičnej českej značky Vlnka. Použitá najjemnejšia merino vlna vás udrží v dokonalom teple, pretože ako je známe, najväčšia strata tepla je práve hlavou, a preto je dôležité mať čiapku hneď, keď sa vonkajšia teplota priblíži k nule. U nás si vyberie naozaj každý, pretože variantov máme hneď niekoľko. Čiapky so šiltom oceníte pri športe. Kukly, aby ste si chránili pred zimou krk a časť tváre. Čiapky na bežkyčelenky na turistiku. 

Čítať ďalej

Filter

Veľkosti oblečenia

Určenie

Farba

Štýl

Materiál

Výrobca

Cena (13,00-93,80 )

Kampaň

392 produkty

Merino vlna má skvelé termoregulačné vlastnosti a vytvárajú takzvané suché teplo, ktoré zaistí, že aj keď sa spotíte, stále sa budete cítiť komfortne, pretože vlna absorbuje prebytočnú vlhkosť a postupne ju uvoľní do ovzdušia. Zimné čiapky od KAMA sú proste skvelé, a to aj ako darček, ktorý zaručene poteší.