Nákup cez telefón
+421 221 201 323 (8.00–19.00)
info@oveckaren.sk
Menu

Vankúš Prsia z ovčej vlny

Kód: 10-00025

Nielenže je vtipný, ale súčasne dokáže veľmi priaznivo napomáhať k uvoľneniu krčnej chrbtice.

15,40 €

skladom e-shop > 5 ks prodejna Zlín 1 ks

Kedy dostanem tovar?

Tovar môžete mať už dnes

Popis produktu

Vo chvíli, keď vám došli nápady na vtipný darček, máme tu vás zdravotný vankúš Prsia. Vankúš z ovčej vlny Prsia je vyrobený z prvotriedneho materiálu, preto je veľmi jemný a hrejivý. Nielen že je vtipný, ale súčasne napomáha uvoľňovať krčnú chrbticu.

Tvar vankúša je špeciálne prispôsobený na použitie po ležiačky, dokonalo podopiera a jeho blahodárne účinky umocňuje povrchový materiál (ovčia vlna merino). Je to materiál, získaný ostrihaním mladých austrálskych ovečiek, keď je ovčia vlna najjemnejšia a má tú najvyššiu možnú kvalitu. Nemusíte sa obávať nežiaduceho pocitu hryzenia, pretože merino vlna nehryzie, ani nedráždi pokožku.

Pre zdravý spánok vrelo odporúčame ovčie vankúše, ktoré znižujú napätie, bolesť a naviac odstraňujú kladné ióny, ktoré škodia nášmu organizmu a spôsobujú únavu či bolesť hlavy.

Určite oceníte, že vankúše z ovčej vlny sú vyrobené českou tradičnou značkou Vlnka. Vďaka použitiu veľmi kvalitných materiálov výrobky Vlnka získali svetové certifikáty o kvalite a pravosti.

       

Je to medzinárodná značka kvality, ktorú udeľuje Medzinárodný vlnársky sekretariát vlneným tkaninám, pleteninám, prikrývkam. Táto značka zaručuje kvalitu podľa normovaných skúšok. Výrobky, ktoré zodpovedajú skúškam, môžu byť označené visačkou Vlnená pečať. Certifikát získajú len výrobky, ktoré obsahujú prvotriednu, veľmi kvalitnú vlnu z austrálskych oviec.

Udržiavanie

Ručné pranie
Tento výrobok je ideálne prať v rukách. Odporúčame ručné pranie pri teplote max. 30 °C. Pri pláchaní postačí postupne znižovať  teplotu vody, aby nedošlo k vyzrážaniu či deformácii. Potom stačí jemne vyžmýkať a sušiť vo vodorovnej polohe, aby nedošlo k vyťahaniu materiálu.

Pranie v práčke
Odporúčame prať výhradne iba na programe na vlnu, ktorý zabezpečí  šetrnejšie pranie.
Používajte jemné pracie prostriedky určené na vlnu a to na pranie v rukách a aj na pranie v práčke.

Sušte rozprestreté, nevyvešiavajte
Nikdy nesušte výrobok na radiátore ani na žiadnom zdroji sálavého tepla.  Keď teplota sušenia presiahne teplotu 30 °C (na radiátore bežné), výrobok sa zrazí rovnako, ako pri nevhodnom praní.

Pri sušení v sušičke odporúčame využiť vlnené inteligentné guličky, ktoré pohlcujú vlhkosť bielizne, znižujú elektrostatický náboj bielizne, uľahčujú prácu so žehlením, a dokonca plnia funkciu aviváže. Môžete ich umiestniť aj do koša s vypranou bielizňou, kde budú aj v čase pred povesením bielizne znižovať vlhkosť. Takže naše vlnené gule sú účinné v sušičke, aj mimo nej.

Nepoužívajte aviváž!
Pozor!
Pranie v teplejšej vode (viac ako 30 °C) alebo dlhé prehadzovanie v práčke výrobok znehodnotia, úplet splstnatie a zrazí sa.
Takto znehodnotený výrobok nemôžete reklamovať.

Hodnotenie

Tento produkt ešte nikto nehodnotil. Pridajte prvé.

Všetok sortiment
máme skladom
Záruka 3 roky
bez výnimiek
Doprava zadarmo
nad 74,50 €
Kamenná predajňa
v Zlíne

Mohlo by sa Vám páčiť

Opýtať sa na produkt

Načíst