• doprava zadarmo
  • všetko skladom
  • 3 roky záruka
  • všetko prírodné
  • kamenná predajňa
  • registrácia = 5 % zľava
Tovar 4 / 11

Tea Tree hojivý chladivý gél

Kód: 100015
Gél s liečivými účinkami

Žiadne hodnotenie.
Výrobca: Ovečkáreň
Tovar nie je na sklade
6,38 € , plus doprava
Tea Tree hojivý chladivý gél

 

Tea Tree je špeciálny gél s liečivými účinkami, ktorý by zaručene nemal chýbať ani vo vašej domácnosti! Tea Tree hojivý gél je vhodný pre všetky vekové skupiny. Týmto malým darčekom urobíte radosť všetkým členom Vašej rodiny a určite sa stane výborným pomocníkom najmä pre Vás, milé mamičky, ako prírodný doplnok lekárničky pre Vaše deti.

Hojivý a chladivý gél Tea Tree je unikátny najmä pre svoju širokú škálu využitia. Používa sa najmä na ošetrenie rôznych drobných rán a odrenín, zápalov ústnej dutiny, drobných popálenín, vyrážok, akné, kožných plesní či proti obyčajnému poštípanie hmyzom. Tea Tree Oil má silné repelentné a pesticídne vlastnosti, preto je skvelým pomocníkom proti poštípanie hmyzom, ako sú napríklad komáre. Ďalej tiež účinkuje proti blchám, všiam alebo kliešťom. Tea Tree gél nepoškodzuje ani nedráždi tkanivo, preto môže byť používaný dlhodobo. Na ošetrenie nôh je potom vhodný každodenne.

Tea Tree Oil sa získava pomocou modernej technológie, a to destiláciou vodnou parou. Je najsilnejším širokospektrálnym prírodným antiseptikom, ktoré pôsobia proti choroboplodným zárodkom, ako sú vírusy, baktérie, huby a plesne. Ničí choroboplodné zárodky a zabraňuje šíreniu infekcií. Má silnú schopnosť prenikať do poškodených tkanív. Ak trpíte častými zápalmi prírodných ciest, nie je nič jednoduchšie, ako pridať Tea Tree do Vašej kúpeľa či odparovačov!


Obsah: 350 ml. Vyrobené v Českej republike.

 

Súvisiaci tovar S týmto tovarom kupujú
Konopný gél Konopný gél Kód: 100275
7,52 €
Detail
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.
Tovar 4 / 11