• doprava zadarmo
  • všetko skladom
  • 3 roky záruka
  • všetko prírodné
  • kamenná predajňa
  • registrácia = 5 % zľava
Tovar 6 / 10

Srvátkový nápoj Čokoláda

Kód: 63049
Vynikajúci a predovšetkým zdravý srvátkový nápoj pre milovníkov čokolády!

Žiadne hodnotenie.
Výrobca: Botanico
Pripravené na odoslanie
2,37 € , plus doprava
 
Srvátkový nápoj Čokoláda


Zdraviu prospešný srvátkový nápoj obohatený o čokoládu Vám bude zaručene chutiť!

Zdravý nápoj na chudnutie pod názvom srvátkový nápoj. Srvátka obsahujú vitamíny B1, B2, B3, B5, B6, B9, B12, H, C a E. Z minerálnych látok sú to hlavne horčík, fosfor, vápnik, draslík, sodík, zinok. Ďalej obsahuje bielkoviny a tiež laktózu. Preto by si mali alergici a ľudia s neznášanlivosťou na laktózu (mliečny cukor) dať pozor na konzumáciu srvátky. Veľké množstvo solí je zase nebezpečné pre ľudí, ktorí majú problémy s obličkami Srvátka ľudskému telu prospieva nielen vnútorne, ale aj vonkajším použitím.

Pri vnútornom užití pomáha odvádzať toxické látky z organizmu, podporuje činnosť obličiek, upravuje metabolizmus, zlepšuje látkovú výmenu a účinne napomáha znižovaniu cholesterolu. Zabraňuje zápalom žalúdka a čriev, dodáva telu dôležité minerály, preto by na ňu nemali zabúdať najmä športovci. Je nízkokalorickým nápojom aj potravinou, vhodná pri znižovaní nadváhy a veľmi vhodná pre tehotné ženy, pretože neznižuje hladinu vápnika a odvodňuje. Srvátka je tekutina z mlieka, ktorá zostane po jehozpracování a je to 100% prírodný produkt.

Čokoláda sa vyrába z kvasených, pražených a mletých zrniek tropického kakaového stromu. Zrná pochádzajú z kakaových toboliek bôbov. Výsledný produkt je známe ako čokoláda.
Čokoláda obsahuje širokú škálu vitamínov, minerálov, antioxidantov. Konzumácia čokolády kakaa má povzbudzujúce efekt.

Hmotnosť balenia: 100g

S týmto tovarom kupujú Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.
Tovar 6 / 10