• doprava zadarmo
  • všetko skladom
  • 3 roky záruka
  • všetko prírodné
  • kamenná predajňa
  • registrácia = 5 % zľava
Tovar 24 / 32

Soľný nahrievací vrecúško Mŕtve more 800g

Kód: 96497
Žiadne hodnotenie.
Výrobca: Botanico
Pripravené na odoslanie
4,44 € , plus doprava
 
Soľný nahrievací vrecúško Mŕtve more 800g


Soľný nahrievací vrecúško Mŕtve more, blahodarne poslúži k príjemnému prehriatie Vašich kĺbov, stavcov, ztuchlých svalov a šliach, dutín!
Nahriata soľ má blahodárne účinky, prekrvuje tkanivá, vyťahuje škodlivé látky, a tým prispieva k zmierňovaniu a tíšenie bolestivých miest.
Vrelo ho môžeme odporučiť osobám s reumatickým ochorením a prechladnutím kĺbov. Dokáže efektívne pomôcť aj v prípade zablokovanej chrbtice a stuhnutých chrbte, stuhnutom svalstve, na bolesť kolien, nachladnutých prieduškách.
Pre ženy je vhodný aj v prípadoch nachladnutých obličiek, močového mechúra, bolestiach v podbrušku. Skrátka vrecúško Vám uľaví od akejkoľvek nepríjemnej bolesti.
Zohriaty vrecúško sa prikladá na choré a boľavé miesta na tele. Soľný vrecúško je naplnený prírodný kryštalickú soľou, ktorá je doplnená o extrakt soli z Mŕtveho mora. Je preto veľmi vhodný pre citlivú, ekzematickú, atopickú a svrbiacu pokožku.

Ako nahrievacie vrecúško použiť: Obsah soli vyberte z pláteného vrecka, vložte do klasickej mikrovlnnej rúry a pri max. Výkone do 750 W nahrievajte po dobu max. 2,5 min. Nahriatou soľ nasypte späť do pláteného vrecka a potom priložte na postihnuté miesto. Náplň je vhodné opakovane použiť. Zo soli obsiahnuté v vrecúšku možno pripraviť aj teplú kúpeľ, ktorá Vám prinesie maximálny pocit uvoľnenia, posilní Váš organizmus, ktorému dodá minerály, pomôže udržiavať prirodzenú vlhkosť a pH pokožky a je vhodná pre všetky druhy pokožky.

Použitie soli do kúpeľa: Do kúpeľa pridáme 2-3 polievkové lyžice soli. Zvýšením koncentrácie soľanky až na pomer 1: 100 (800 g soli na 80 litrov vody), možno dosiahnuť osmózového efektu, kedy sa začnú z tela vylučovať škodlivé látky. Rovnaký jav nastáva pri pobyte pri mori, kedy koncentrácia soli v mori je väčšia ako v tele, čím dochádza k vylučovaniu vody so škodlivými látkami z vášho tela.

S týmto tovarom kupujú
Lanolín Lanolín Kód: 100480 Akce Akce
5,70 €
Detail
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.
Tovar 24 / 32