• doprava zadarmo
  • všetko skladom
  • 3 roky záruka
  • všetko prírodné
  • kamenná predajňa
  • registrácia = 5 % zľava
Tovar 25 / 32

Soľná nahrievacia vrecúško Konope 800g

Kód: 96496
Soľný nahrievací vrecúško Konope pôsobí blahodárne na stuhnuté svalstvo, kĺby, šľachy a mnoho ďalšieho

Žiadne hodnotenie.
Výrobca: Botanico
Pripravené na odoslanie
4,44 € , plus doprava
 
Soľná nahrievacia vrecúško Konope 800g


Soľný nahrievací vrecúško Konope, blahodarne poslúži k príjemnému prehriatie Vašich kĺbov, stavcov, ztuchlých svalov a šliach, dutín!
Nahriata soľ má blahodárne účinky, prekrvuje tkanivá, vyťahuje škodlivé látky, a tým prispieva k zmierňovaniu a tíšenie bolestivých miest.
Vrelo ho môžeme odporučiť osobám s reumatickým ochorením a prechladnutím kĺbov. Dokáže efektívne pomôcť aj v prípade zablokovanej chrbtice a stuhnutých chrbte, stuhnutom svalstve, na bolesť kolien, nachladnutých prieduškách.

Pre ženy je vhodný aj v prípadoch nachladnutých obličiek, močového mechúra, bolestiach v podbrušku. Skrátka vrecúško Vám uľaví od akejkoľvek nepríjemnej bolesti.
Zohriaty vrecúško sa prikladá na choré a boľavé miesta na tele. Soľný vrecúško je naplnený prírodný kryštalickú soľou, ktorá je doplnená o konopný extrakt. Tento extrakt obsahuje prírodné látky s vysokou nutričnou hodnotou a silne regeneračný aktivitou
Konope má silné protizápalové, antibiotické účinky na pokožku. Je preto veľmi vhodné pre citlivú, ekzematickú, atopickú a svrbiacu pokožku.

Ako nahrievacie vrecúško použiť: Obsah soli vyberte z pláteného vrecka, vložte do klasickej mikrovlnnej rúry a pri max. Výkone do 750 W nahrievajte po dobu max. 2,5 min. Nahriatou soľ nasypte späť do pláteného vrecka a potom priložte na postihnuté miesto. Náplň je vhodné opakovane použiť. Zo soli obsiahnuté v vrecúšku možno pripraviť aj teplú kúpeľ, ktorá Vám prinesie maximálny pocit uvoľnenia, posilní Váš organizmus, ktorému dodá minerály, pomôže udržiavať prirodzenú vlhkosť a pH pokožky a je vhodná pre všetky druhy pokožky.
Použitie soli do kúpeľa: Do kúpeľa pridáme 2-3 polievkové lyžice soli.

Doplnky a súvisiace Súvisiaci tovar S týmto tovarom kupujú
Ľadvinový pás Ľadvinový pás Kód: 100620 Akce Akce
7,52 €
Detail
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.
Tovar 25 / 32