• doprava zadarmo
  • všetko skladom
  • 3 roky záruka
  • všetko prírodné
  • kamenná predajňa
  • registrácia = 5 % zľava
Tovar 1 / 6

Prešívaná prikrývka merino zimné 135x200

Kód: 300255 Sleva Sleva
Prešívaná kvapneme merino

Žiadne hodnotenie.
Výrobca: Ovečkáreň
Pripravené na odoslanie
88,83 €
 
Prešívaná prikrývka merino zimné 135x200


Prešívaná merino prikrývka vyrobená v prevedení 135 x 200 cm, 2Kg vlny vhodná do zimného obdobia. Povrchový materiál smotanová sypkovina (100% bavlna).! Prešitie pri prikrývkach robíme do štvorcov s malým okrajom. Rúno je stabilný a nesťahuje sa. Vnútorný materiál je vlnené mykanej rúno zo 100% ovčej vlny, ktoré je pôvodom z Valašských ovečiek!

Lôžkoviny z ovčej vlny sú termoregulačné - prispôsobujú sa telesnej teplote, nedochádza k nadmernému pocení.Jsou vhodné pre alergikov z dôvodu jej nízkej prašnosti, prítomným lanolínu a schopnosti odvádzať vlhkosť z lůžkovin.Vďaka suchému teplu priaznivo pôsobí na reumatizmus, obličky a močové cesty. Nezabúdajme na občasné prevetrávanie vo vonkajšom prostredí za nízkej relatívnej vlhkosti.

Vnútorný materiál - Ovčia vlna je kvalitne opraná bez zápachu, vyčesaná, otrasení a mykané do rúna
Výrobok je nutné povléct, v prípade nutnosti čistiť chemicky, alebo u odborníkov. Interval preventívneho Čistenie po 10 rokoch.

U tohto výrobku je dodacia lehota minimálne 3 dni, pretože pre maximálnu kvalitu a čerstvosť surovín výrobok vyrobíme priamo v deň objednávky! Doprava zadarmo!

Najlepšie investície je do spánku! V posteli strávite minimálne 60% svojho života!

S týmto tovarom kupujú Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.
Tovar 1 / 6