Kód: 9-00002

Prešívaná predĺžená prikrývka merino letné 135x220

Pre zdravý spánok vrelo odporúčame prikrývky s výplňou merino vlny, ktoré znižujú napätie, bolesť a v neposlednom rade odstraňujú kladné ióny, ktoré škodia nášmu organizmu a spôsobujú únavu či bolesť hlavy.

Doprava zdarma od 94 €

Dostupnosť: Skladom
Výrobca:Vlnka
93,37 €

Popis

Prešívané merino prikrývky sú vhodné do letného obdobia. Povrchový materiál je tvorený smotanovou sypkovina. Prešitie u prikrývok je vytvorené do štvorcov s drobným okrajom. Vďaka tomu, je výplň z ovčej vlny merino stabilné a nezhrňuje sa. Vnútorný materiál tvorí ovčia vlna merino. Lôžkoviny s výplňou merino vlny sú termoregulačné a antibakteriálne. Prikrývka sa prispôsobuje telesnej teplote a tiež nedochádza k pocitu horúčavy či potenie. Vrelo môžeme odporučiť aj pre alergikov z dôvodu nízkej prašnosti. Lôžkoviny produkujú suché teplo, čo znamená, že veľmi priaznivo pôsobí na reumatizmus, obličky a močové cesty. Ovčia vlna merino, je kvalitne a dôkladne opraná bez zápachu, vyčesaná, otrasení a mykané do rúna.

 

Zabezpečia oceníte, že sú prikrývky merino vyrábané v čr s dlhoročnou tradíciou, kde je kladený dôraz predovšetkým na vysokú kvalitu pri výrobe. Zakúpením tohto výrobku, podporíte českého výrobcu. Značka Vlnka.

Rozmer: 135x220 cm

Hodnotenie

Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.
+420 774 774 626
info@oveckarna.cz

Prihláste sa k odberu noviniek

Top