• doprava zadarmo
  • všetko skladom
  • 3 roky záruka
  • všetko prírodné
  • kamenná predajňa
  • registrácia = 5 % zľava
Tovar 4 / 6

Prešívaná predĺžená prikrývka merino letné 135x220

Kód: 300262
Prešívaná predĺžená kvapneme merino

Žiadne hodnotenie.
Výrobca: Ovečkáreň
Pripravené na odoslanie
88,50 €
 
Prešívaná predĺžená prikrývka merino letné 135x220

 

Prešívaná predĺžená merino prikrývka vyrobená v prevedení 135 x 220 cm, 1,2kg vlny vhodná do letného obdobia. Povrchový materiál smotanová sypkovina (100% bavlna).! Prešitie pri prikrývkach robíme do štvorcov s malým okrajom. Rúno je stabilný a nesťahuje se.Vnitřní materiál je vlnené mykanej rúno zo 100% ovčej vlny, ktoré je pôvodom z Valašských ovečiek!

Lôžkoviny z ovčej vlny sú termoregulačné - prispôsobujú sa telesnej teplote, nedochádza k nadmernému pocení.Jsou vhodné pre alergikov z dôvodu jej nízkej prašnosti, prítomným lanolínu a schopnosti odvádzať vlhkosť z lůžkovin.Vďaka suchému teplu priaznivo pôsobí na reumatizmus, obličky a močové cesty. Nezabúdajme na občasné prevetrávanie vo vonkajšom prostredí za nízkej relatívnej vlhkosti.

Vnútorný materiál - Ovčia vlna je kvalitne opraná bez zápachu, vyčesaná, otrasení a mykané do rúna
Výrobok je nutné povléct, v prípade nutnosti čistiť chemicky, alebo u odborníkov. Interval preventívneho Čistenie po 10 rokoch.

U tohto výrobku je dodacia lehota minimálne 3 dni, pretože pre maximálnu kvalitu a čerstvosť surovín výrobok vyrobíme priamo v deň objednávky! Doprava zadarmo!
Najlepšie investície je do spánku! V posteli strávite minimálne 60% svojho života!

Súvisiaci tovar Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.
Tovar 4 / 6