Kód: 9-00019

Posteľná súprava Merino Gold Duo

Posteľná súprava je vhodná na celoročné použití.Výhodou je, že ovčia vlna v zime hreje av lete chladí. Deka je vhodná pre každého ai pre malé deti, pretoze merino vlna Ako ich poznáme nie je uštipačná a navyše má skvelé termoregulačné vlastnosti.

Doprava zdarma od 94 €

Dostupnosť: Skladom
Výrobca:Vlnka
Kategória:Vlnené
155,04 €

Položky setu

Kód Názov Počet Cena
12-00002-160 Plachta z ovčej vlny, 160x200 1 51,55 €
10-00015-40 Vankúš z ovčej vlny Natural, 40x70 1 27,74 €
8-00018-135 Deka ovčia vlna Natural 2ply, 135x200 1 92,98 €
Celková cena produktov
172,27 €
Cena setu
155,04 €
Ušetríte
17,23 €

Popis

Posteľná souprava Merino Gold, Vám zabezpečí dostatočné teplo aj v tých najkrutejších zimných dňoch. Na svete snáď neexistuje podobný materiál, ktorý má hneď toľko funkčných vlastností, ako merino vlna. Všetky vlnené lôžkoviny v našej ponuke sú vyrábané práve z ovčej vlny merino. Jedná sa o prírodný materiál, získaný strihom mladých austrálskych ovečiek, kedy je ovčia vlna najjemnejšie a dosahuje tej najvyššej kvality. Nemusíte sa obávať nežiaduceho pocitu hryzavosť, merino vlna nehryzie ani nedráždi ľudskú pokožku. Prednosťou tohto materiálu je termoregulačný vlastnosť, čo znamená schopnosť regulovať optimálnu teplotu tela a súčasne dokáže odparovať akúkoľvek prebytočnú vlhkosť do ovzdušia. Pre zdravý spánok vrelo odporúčame ovčej súpravy, ktoré znižujú napätie, bolesť a v neposlednom rade odstraňujú kladné ióny, ktoré škodia nášmu organizmu a spôsobujú únavu či bolesť hlavy.

Posteľná súprava obsahuje:

Vlnené prestieradlo merino Gold 160x200 v súprave je na každom zo štyroch okrajov, opatrené gumovými úchytmi, ktoré zaistí pevné prichytenie k matracu.

Vankúš z ovčej vlny merino 40x70

Vlnená deka merino 2ply 135x200

Zabezpečia oceníte, že vlnené lôžkoviny sú vyrobené od českej tradičnej značky Vlnka. Vďaka použitiu vysoko kvalitných materiálov, výrobky získali svetové certifikáty o kvalite a pravosti.

 

OEKO-TEX ® Standard 100 je celosvetovo jednotný skúšobný a certifikačný systém pre textilný suroviny, medziprodukty a konečné výrobky vo všetkých etapách spracovania s cieľom eliminovať v nich výskyt škodlivých látok. Všetky netextilné súčasti sú vo výrobnom procese takisto testované. Pre mnoho spoločností je splnenie požiadaviek OEKO-TEX® neoddeliteľnou súčasťou ich dodacích podmienok.

Jedná sa o medzinárodnú značku kvality, ktorú udeľuje Medzinárodná vlnársky sekretariát vlneným tkaninám, pleteninám, prikrývkam a ktorá zaručuje akosť podľa normovaných skúšok. Výrobky, ktoré zodpovedajú skúškam, môžu byť označené visačkou Vlnená pečať. Certifikát získajú len výrobky obsahujúce prvotriedne, vysokokvalitné vlnu z Austrálskych oviec.

Údržba materiálu z ovčej vlny

Ručné pranie
Tento výrobok je ideálny prať spôsobom ručného prania, odporúčame v kúpeľov max 30 ° C. Pri plákanie postačí postupne znižovať teplotu vody, aby
nedošlo k vyzrážaniu či deformácii. Potom stačí jemne vyžmýkať a sušiť vo vodorovnej polohe, aby nedošlo k vyťahaniu materiálu.

Pranie v práčke
Odporúčame prať výhradne v programe na vlnu, ktorý rešpektuje šetrnejšie pranie.
Používajte jemné pracie prostriedky určené na vlnu a to ako pre pranie v ruke aj v práčke.

Sušenie
Rozhodne nesušte výrobok na kúrenie. V prípade, že kúrenie presiahne teplotu 30 ° C, (čo je úplne bežné) voda obsiahnutá v úpletu sa
zahreje taktiež nad 30 ° C a výrobok sa zrazí rovnakým spôsobom ako pri nevhodnom praní.

Nepoužívajte aviváž!
Pozor!

Pranie v teplejšej vode (viac než 30 ° C) a dlhé mletie v práčke výrobok znehodnotí, úplet splstnatie a zrazí sa.
Takto znehodnotený výrobok nemožno reklamovať

Hodnotenie

Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

Doplnky a súvisiace

S týmto tovarom kupujú

+420 774 774 626
info@oveckarna.cz

Prihláste sa k odberu noviniek

Top