• doprava zadarmo
  • všetko skladom
  • 3 roky záruka
  • všetko prírodné
  • kamenná predajňa
  • registrácia = 5 % zľava
Tovar 1 / 8

Pánske funkčné merino spodky 185 rock'n wool ORTOVOX, M | Very berry

Kód: 84201-3-3
Predstavujeme Vám prvý funkčný spodné nohavice Ortovox, ktoré boli navrhnuté špeciálne pre extrémne horské športy

Žiadne hodnotenie.
Výrobca: Ortovox
Pripravené na odoslanie
88,50 € , plus doprava
 
Pánske funkčné merino spodky 185 rock'n wool ORTOVOX, M | Very berry


Pánske funkčné merino spodné nohavice, ktoré boli firmou Ortovox navrhnuté a vyrobené špeciálne pre extrémne náročné zimné športy. Vyrobené sú z vysoko kvalitnej ovčej vlny merino (tasmánska), ktorá je veľmi príjemná a pohodlná pri nosení a odolná voči poškodeniu alebo zničeniu.
Pri výrobe spodných nohavíc sa kládol dôraz, predovšetkým na to, aby čo najviac spĺňali požiadavky všetkých milovníkov jazdy vo voľnom teréne.

Spodné nohavice 185 Rock'n wool majú pohodlný skrátený strih, zosilnenú predná časť, kolená a spodný lemy nohavíc. Vďaka svojej pružnosti dobre sedí a nebráni v prevedení tých najodvážnejších lyžiarskych kúskov. Vlna je veľmi príjemná na pokožku i pri celodennom nosení.

Vďaka originálnemu dizajnu sa v ňom budete cítiť dobre v prašane, ale taky na afterparty. Tá najlepšia ovčia vlna skvele reguluje teplotu a spoľahlivo odvádza pot od pokožky. Materiál je veľmi odolný voči poškodeniu a opotrebovaniu.

 Počas extrémne nízkych teplôt je každá vrstva oblečenia dôležitá. Preto bola pri výrobe funkčného prádla Rock & Wool použitá najkvalitnejšia tasmánska vlna. Tá pri nízkych teplotách zahreje a spoľahlivo udrží teplo. Pri náhlom oteplení alebo pri náročnom výkone naopak príjemne chladí. Spoľahlivo odvádza vlhkosť od tela a vyparuje ju do ovzdušia.


Recenzie a ocenenia

Cez 30 rokov vyrába Ortovox oblečenie a doplnky pre freeriderov, horské vodcu a ďalšie nadšencov do zimných športov. Oblečenie Ortovox používa Horská služba v Rakúsku, Stredisko lavínovej prevencie v Tirolsku a Horská služba Českej republiky.

Špecifikácia
Veľkosť k M
Barva ortovox Very berry
S týmto tovarom kupujú Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.
Tovar 1 / 8