Vlnené funkčné prádlo

Funkčné prádlo

V sekcii Funkčné prádlo poskytujeme bohatú ponuku kvalitného funkčného oblečenia z Merino vlny, vyrobeného značkou Otovox. V ponuke je možné vyberať ihneď z niekoľkých možných variant a druhov ovčej termo bielizne počnúc od športových boxeriek až po merino spodky a tričká. Každá kolekcia oblečenia je značená číslom, ktoré určuje hrúbku funkčného oblečenia. Podľa danej hrúbky sa vždy odvíja určenie pre konečné využitie v teréne.

Kolekcia Ultra 145 je termo bielizeň s využitím pre každodenné nosenie, ale aj na turistické či horolezecké aktivity. 185 Rock'n wool je navrhnuté pre milovníkov jazdy vo voľnom teréne. Originálny dizajn radu 185 je pre značku Ortovox veľmi typickým prvkom. Pre lyžiarov a milovníkov všetkých zimných športov odporúčame rad 230 competition. Ide o variantu vysoko tepelného merino termoprádla.

Materiál, z ktorého je toto oblečenie ušité je ovčia vlna Merino z oviec, chovaných v Tasmánii. Využitá Tasmánska vlna skvele reguluje teplotu ľudského tela a spoľahlivo odvádza pot od pokožky. Vrcholoví športovci, organizujúci horské túry obliekajú predovšetkým bielizeň zn. Ortovox, pretože má vysoko hygienické a antibakteriálne vlastnosti. Tasmánska vlna pri nízkych teplotách zahreje a spoľahlivo udrží teplo. Pri náhlom oteplení alebo pri náročnom výkone naopak príjemne chladí a spoľahlivo odvádza vlhkosť od tela, ktorú vyparuje do ovzdušia.

Cez 30 rokov vyrába Ortovox oblečenie a doplnky pre freeriderov, horské vodcu a ďalšie nadšencov do zimných športov. Oblečenie Ortovox používa Horská služba v Rakúsku, Stredisko lavínovej prevencie v Tirolsku a Horská služba Českej republiky. Jedná sa o vysoko prémiovú značku.

+420 774 774 626
info@oveckarna.cz

Prihláste sa k odberu noviniek

Top