Kód: 4-00021-13

Detský pletený nákrčník merino KAMA SB08, Ružová

Žiadne hodnotenie. Výborný odvod vlhkosti, termoregulácie a priedušnosť prídu vhod aj pri náročnejších fyzickej aktivite. Vaše deti zajsta ocenia jednoduchosť obliekania a nosenie.

Doprava zdarma od 94 €

Dostupnosť: Skladom
Výrobca:K A M A spol. s r.o.
Kategória:Oblečenie
23,41 €

Popis

Detský pletený nákrčník z ovčej vlny merino je špeciálne navrhnutý tak, aby bol maximálne šetrný, ľahký a pohodlný pre detskú postavu. Zaujmú vás príjemné nórske vzory, ktoré sú na nákrčníku vypletené. Celková štruktúra nákrčníku je vyrobená za pomoci použitia priadzí Fleur 50/50, v zložení 50 Merino vlna / 50 Akryl. Pletené výrobky z priadzí Schoeller, zaručujú reguláciu optimálnej teploty a súčasne dokážu odparovať prebytočnú vlhkosť. Vďaka ovčej vlne merino je antibakteriálny bez zápachu. Poskytuje termoregulačné vlastnosti, teda vysoko hreje aj keď je vlhká a naopak. Pri vyššej športovej námahe má vlastnosť chladivú. Vhodná je aj pre osoby alergické, pretože ovčia vlna nepohlcuje prach. Samočistiaci vlastnosť.

 

Firma Schoeller® je kvalitný svetový výrobca vlnených merino priadzí pre športové oblečenie a veľa ďalších podobných výrobkov. Táto rakúska spoločnosť je popredným poskytovateľom priadzí pre ponúkané vlnené výrobky z ovčej vlny merino.


KAMA A ÚDRŽBA

KAMA je česká rodinná firma, ktorá úspešne pôsobí na trhu už 25 rokov. KAMA celé roky boduje s kvalitným prepracovaním výrobkov z ovčej vlny, tzn. Pletené čiapky, Nórske svetre a Deky z ovčej vlny sú ich hlavným smerom.

Údržba materiálu z ovčej vlny

Ručné pranie
Tento výrobok je ideálny prať spôsobom ručného prania, odporúčame v kúpeľov max 30 ° C. Pri plákanie postačí postupne znižovať teplotu vody, aby
nedošlo k vyzrážaniu či deformácii. Potom stačí jemne vyžmýkať a sušiť vo vodorovnej polohe, aby nedošlo k vyťahaniu materiálu.

Pranie v práčke
Odporúčame prať výhradne v programe na vlnu, ktorý rešpektuje šetrnejšie pranie.
Používajte jemné pracie prostriedky určené na vlnu a to ako pre pranie v ruke aj v práčke.

Sušenie
Rozhodne nesušte výrobok na kúrenie. V prípade, že kúrenie presiahne teplotu 30 ° C, (čo je úplne bežné) voda obsiahnutá v úpletu sa zahreje taktiež nad 30 ° C a výrobok sa zrazí rovnakým spôsobom ako pri nevhodnom praní.

Nepoužívajte aviváž!
Pozor!

Pranie v teplejšej vode (viac než 30 ° C) a dlhé mletie v práčke výrobok znehodnotí, úplet splstnatie a zrazí sa.
Takto znehodnotený výrobok nemožno reklamovať.

 

Hodnotenie

Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.
+420 774 774 626
info@oveckarna.cz

Prihláste sa k odberu noviniek

Top