Kód: 8-00003

Deka merino zimné KAMA Q4050 130x190

Originálna vlnená deka merino s moderným nórskym dizajnom vločky, pochádza z českej výroby KAMA. Deka z ovčej vlny poskytuje maximálnu hrejivé a termoregulačné vlastnosti.

Doprava zdarma od 94 €

Dostupnosť: Skladom
Výrobca:K A M A spol. s r.o.
118,65 €

Popis

Veľmi příjmná a kvalitná deka z ovčej vlny merino pochádza z českej tradičnej výroby firmy KAMA. Ľahký nórsky vzor dodáva vlnené deke moderný a predovšetkým pútavý vzhľad. Celková štruktúra ovčej deky je vyrobená zo zmesovej priadze 45 ovčia vlna merino / 55 objemový akryl, čo napomáha k jemnosti, vysokej funkčnosti a mäkkosti. Vďaka použitej ovčej vlne merino poskytuje termoregulačné vlastnosti, čo znamená produkciu vysokej hrejivosti vo veľmi chladných klimatických podmienkach. Naopak v lete sa vlnená deka dokonale prispôsobí, kedy ovčia vlna merino dokáže produkovať ľahkú chladivosť, teda sa človek nikdy nepotí. Deky sú vhodné aj pre alergikov, pretože obsiahnutá ovčia vlna nepohlcuje prach. Antialergénny a antibakteriálny materiál.

 

 

Firma Schoeller® je kvalitný svetový výrobca vlnených merino priadzí pre športové oblečenie a veľa ďalších podobných výrobkov. Táto rakúska spoločnosť je popredným poskytovateľom priadzí pre ponúkané vlnené výrobky z ovčej vlny merino.


KAMA A ÚDRŽBA

KAMA je česká rodinná firma, ktorá úspešne pôsobí na trhu už 25 rokov. KAMA celé roky boduje s kvalitným prepracovaním výrobkov z ovčej vlny, tzn. Pletené čiapky, Nórske svetre a Deky z ovčej vlny sú ich hlavným smerom.

Údržba materiálu z ovčej vlny

Ručné pranie
Tento výrobok je ideálny prať spôsobom ručného prania, odporúčame v kúpeľov max 30 ° C. Pri plákanie postačí postupne znižovať teplotu vody, aby
nedošlo k vyzrážaniu či deformácii. Potom stačí jemne vyžmýkať a sušiť vo vodorovnej polohe, aby nedošlo k vyťahaniu materiálu.

Pranie v práčke
Odporúčame prať výhradne v programe na vlnu, ktorý rešpektuje šetrnejšie pranie.
Používajte jemné pracie prostriedky určené na vlnu a to ako pre pranie v ruke aj v práčke.

Sušenie
Rozhodne nesušte výrobok na kúrenie. V prípade, že kúrenie presiahne teplotu 30 ° C, (čo je úplne bežné) voda obsiahnutá v úpletu sa
zahreje taktiež nad 30 ° C a výrobok sa zrazí rovnakým spôsobom ako pri nevhodnom praní.

Nepoužívajte aviváž!
Pozor!

Pranie v teplejšej vode (viac než 30 ° C) a dlhé mletie v práčke výrobok znehodnotí, úplet splstnatie a zrazí sa.
Takto znehodnotený výrobok nemožno reklamovať.
 

 

Hodnotenie

Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

Doplnky a súvisiace

+420 774 774 626
info@oveckarna.cz

Prihláste sa k odberu noviniek

Top