Kód: 14-00017-37

Dámske protišmykové papuče s ovčou vlnou, 37

Filcové papuče s protišmykovou podrážkou, ktoré sú z vnútornej strany vystlané veľmi jemnú a hrejivú ovčou vlnou merino. Merino vlna nie je uštipačná a navyše má skvelé termoregulačné vlastnosti tzn. zaručuje reguláciu optimálnej teploty

Doprava zdarma od 94 €

Dostupnosť: Skladom
Výrobca:Vlnka
Kategória:Papuče
15,83 €

Popis

Ovčí protišmykové papuče sú stabilné, pevné a predovšetkým vysoko hrejivé. Veľkou výhodou je, že vďaka kvalitnej podrážke sa považujú za bezpečnú obuv aj pre staršie osoby. Papuče sú celo uzavreté s tým, že v oblasti priehlavku sú dve gumy, vďaka ktorým je uľahčené obúvanie. Nová pevná protišmyková podrážka Vám umožní bezproblémovo vychádzať pred dom aj v Zimnom období, kedy má snáď každý obavy z pošmyknutia! Podrážku sme špeciálne navrhovali tak, aby sme predovšetkým spomínaným problémom predchádzali. Papuče sú vyrábané za pomoci najmodernejších technológií, kde výsledok považujeme za stabilnú, pohodlnú obuv určenú na domáce použitie. Zimy sa nemusíte báť, z vnútornej strany sú papuče vystlané Ovčia vlnou Merino. Ide o materiál získavaný zo strihané mladých oviec vo fáze, kedy je ovčia vlna najjemnejšie a považuje sa za najkvalitnejšie možnú variantu tohto prírodného materiálu.

Zabezpečia oceníte, že sú prostiskluzové papuče vyrobené českou tradičnou značkou Vlnka. Zakúpením tohto výrobku, podporíte českého výrobcu.

Vonkajší materiál: Filc
Vnútorný materiál: 100% Ovčia vlna merino

Hodnotenie

Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.
+420 774 774 626
info@oveckarna.cz

Prihláste sa k odberu noviniek

Top