• doprava zadarmo
  • všetko skladom
  • 3 roky záruka
  • všetko prírodné
  • kamenná predajňa
  • registrácia = 5 % zľava
Tovar 8 / 8

Dámske funkčné merino tričko 185 pure ORTOVOX

Kód: 84506 Produktové číslo: 4250875224582
Funkčné termoprádlo určené pre náročné zimné aktivity. Je vyrobené z tej najkvalitnejšej merino vlny Pure 185, ktorá je veľmi príjemná pri nosení a odolná voči poškodeniu.

Žiadne hodnotenie.
Výrobca: Ortovox
Pripravené na odoslanie
84,80 € , plus doprava
Dámske funkčné merino tričko 185 pure ORTOVOX

Funkčné tričko s dlhým rukávom Ortovox Merino Pure 185 je vyrobené z ovčej vlny oviec, chovaných v Tasmánii. Tričko Ortovox bolo testované v tých najdrsnejších horských podmienkach a jedná sa o prémiovú sporovní značku. Je vyrobené vo veľmi elegantnom čiernom prevedení, ktoré sa hodia k žene každého veku. Toto špeciálne tričko je vhodné predovšetkým pre zimné športy, ale aj pre každodenné nosenie v chladných ročných období. Využitá vlna skvele reguluje teplotu ľudského tela a spoľahlivo odvádza pot od pokožky. Materiál funkčného trička Ortovox je vysoko odolný voči poškodeniu a opotrebovaniu.

Termobielizeň pre náročné aktivity

Počas extrémne nízkych teplôt je každá vrstva oblečenia dôležitá. Tou základnou a najdôležitejšie je však tá prvá - termoprádlo. Preto bola pri výrobe funkčného prádla Merino Pure použitá najkvalitnejšia tasmánska vlna. Tá pri nízkych teplotách zahreje a spoľahlivo udrží teplo. Pri náhlom oteplení alebo pri náročnom výkone naopak príjemne chladí. Spoľahlivo odvádza vlhkosť od tela a vyparuje ju do ovzdušia.

dlhá životnosť

Vlna je veľmi odolná voči poškodeniu a opotrebovaniu. Vydrží celú večnosť a prežije s tebou aj tie najnáročnejšie výkony. Je 100% prírodný a antibakteriálne, vďaka čomu nedochádza k vzniku nepríjemného zápachu.

Garancia a servis

ORTOVOX poskytuje na všetky svoje produkty doživotnú záruku. V rámci nej vám opraví drobné i väčšie poruchy, alebo vráti peniaze. Pre všetky opravy a reklamácie stačí reklamovaný produkt odniesť do predajne, v ktorej ste si ho zakúpili.

Použitá 100% merino vlna pochádza z ostrova Tasmánia. Vlna z tasmánskych oviec je veľmi kvalitná a odolná proti roztrhnutiu. Ortovox kladie dôraz na dodržiavanie trvalo udržateľného chovu oviec a ich dobré životné podmienky.

servisné centrum

V rámci servisného centra vám roztrhnuté oblečenie podlepíme a zašijeme, aby neboli zmenené jeho vlastnosti.

Recenzie a ocenenia

Cez 30 rokov vyrába Ortovox oblečenie a doplnky pre freeriderov, horské vodcu a ďalšie nadšencov do zimných športov.

Oblečenie Ortovox používa Horská služba v Rakúsku, Stredisko lavínovej prevencie v Tirolsku a Horská služba Českej republiky.

 

 

Materiály

100 % tasmánská Merino vlna 185g/m2 – Prírodný materiál s výbornými termoregulačnými vlastnosťami a spoľahlivým odvodom potu.

Velikost: XS-XL

Hmotnost: 167 g

Súvisiaci tovar S týmto tovarom kupujú Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.
Tovar 8 / 8