Kód: 7-00017-XL

Dámska merino bunda PIZ BERNINA JACKET ORTOVOX

Dámska bunda z materiálu Swisswool je skvelá, predovšetkým vďaka jej vlastnostiam, napr: skvelá regulácia teploty vlhkosti, 100% izolční vlastnosti. V bunde Piz Bernina Jacket Ortovox sa budete cítiť úplne komfortne aj pri akejkoľvek častejšie zmene aktiv

Doprava zdarma od 94 €

Dostupnosť: Nie je na sklade
Výrobca:ORTOVOX
Kategória:Zimné bundy
308,62 €

Popis

Dámska bunda PIZ BERNINA, vďaka použitiu materiálu Swisswool po prevlhnutiu hreje, čo predovšetkým oceníte napr. Na chrbte pod batohom počas zimných túr. Vysoký odvod vlhkosti, termoregulácie a priedušnosť sú zásadné schopnosťou pri nároných športových aktivitách, ako je skialpinizmus, turistika či lyžovanie. Dokonalý povrchový materiál s membránou z polyamidu s ripstop úpravou má navyše vysokú odolnosť proti mechanickému poškodeniu. Vďaka maximálnej izoláciu materiálu Swisswool, ktorými je vysoká větruodolost a vodeodolnosť je merino bunda vhodná pre použitie vo vysokohorskom teréne. Bunda zaruččuje maximálnu ochranu proti drsným horským podmienkam a zároveň absorpciu a odvod vlhkosti. Povrchový materiál s extrémne priedušnou membránou od japonskej firmy TORAY, ktorá je vetruodolná a čiastočne vodeodolná, vás ochráni v drsných horských podmienkach. Swisswool vytvára medzi vlákna vlny prepojenými kukuričným škrobom mikrokomůrky, ktoré sú naplnené vzduchom.

 

 

SWISSWOOL je 100% prírodný materiál získaný zo švajčiarskej vlny, ktorý používa celosvetová značka Ortovox. Swisswool je veľmi ľahký materiál s vynikajúcimi termoregulačnými a izolačnými schopnosťami, vhodný do + 15 ° C do -25 ° C, podľa použitia gramáže. Za pomoci materiálu Swisswool, oblečenie Ortovox zaistí odvod vlhkosti, dokonalú hrejivosť a funkčnosť. Swisswool je kompletne vyrábaný v Európe, vlna pochádza z horských oblastí švajčiarskych Álp, kde je vykupovania od miestnych farmárov. Materiál je spracovaný do plátov, z ktorých sú vystříhávání jednotlivé kusy Swisswoolu a všívané do oblečenia.

Parametre

Vrchný materiál 100% nylon micro ripstop s membránou od japonskej firmy TORAY
Náplň 88% vlna, 12% kukuričný škrob - gramáž 150 g / m2
Hmotnosť 496 g
Teplotné optimum +10 až -25 ° C
Určenie skialpinizmus, lyžovanie, horolezectvo, turistika, každodenné nosenie
 

 

Hodnotenie

Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.
+420 774 774 626
info@oveckarna.cz

Prihláste sa k odberu noviniek

Top