• doprava zadarmo
  • všetko skladom
  • 3 roky záruka
  • všetko prírodné
  • kamenná predajňa
  • registrácia = 5 % zľava
Tovar 5 / 33

Čiapka Merino KAMA AG11 - Gore-tex

Kód: AG11
Čiapka s membránou Gore-tex vnútri

Žiadne hodnotenie.
Výrobca:
Pripravené na odoslanie
38,88 € , plus doprava
Čiapka Merino KAMA AG11 - Gore-tex


Ide o špeciálnu novinku na trhu! Pánska čiapka so šiltom je funkčne a technicky vysoko vybavená!

Táto čiapka so šiltom je veľmi obľúbeným novým kúskom medzi poľovníkmi, ale aj obyvateľmi hôr a to najskôr vďaka jej nepriepustné funkciu.
Nejedná sa len o vzhľad tejto čiapky, ale predovšetkým o jej funkčnosť, ktorá je až zarážajúca!
 


Materiály Čiapka KAMA - Gore-tex

Polycolon® - Hydrofóbna vlákno odvádzajúce vlhkosť
Polycolon®
 je hydrofóbna vlákno určené pre vnútorné časti čiapok a čeleniek. Funkčnosť vlákna spočíva v transporte vlhkosti smerom k vonkajšej vrstve, kde je odparená. Má veľmi dobré termoregulačné vlastnosti a je o 40% ľahší ako bavlna.
Polycolon® navyše odpudzuje nečistotu. Je vhodný pre aktívnych športovcov, ale vďaka nedráždivosti aj pre bežné nosenie ako pre dospelých, tak pre deti.
Polycolon® v čiapkach a čelenkách KAMA® je tá časť výrobku, kedy vrchný farebný či vzorovaný úplet prechádza vo vnútri výrobku do 5-7 cm širokého bieleho pruhu. V niektorých náročnejších modeloch tvorí celú vnútornú partiu čiapky.
Firma Schoeller® je popredným svetovým výrobcom priadzí pre športové oblečenie a mnoho ďalších podobných výrobkov.
Jedná sa o rakúsku spoločnosť, ktorá je hlavným dodávateľom priadzí pre nami ponúkané vlnené výrobky KAMA®.

Rakúska spoločnosť Schoeller je hlavným dodávateľom priadzí pre produkty KAMA®
Používame priadze FLEUR 50/50 Merino vlna / akryl, HIGHWAY 45/55 Merino vlna / objemovaný akryl a ZEFIR 100% Merino vlna.
Všetky priadze sú vyrábané s maximálnym dôrazom na odolnosť a stálosť uvedených vlastností a podliehajú ekologickom štandardu bluesign.
Priadze Schoeller garantujú najvyššiu kvalitu všetkých úpletov Kama.

Polycolon® - Hydrofóbna vlákno odvádzajúce vlhkosť
Polycolon® je hydrofóbna vlákno určené pre vnútorné časti čiapok a čeleniek. Funkčnosť vlákna spočíva v transporte vlhkosti smerom k vonkajšej vrstve, kde je odparená. Má veľmi dobré termoregulačné vlastnosti a je o 40% ľahší ako bavlna. Polycolon® navyše odpudzuje nečistotu. Je vhodný pre aktívnych športovcov, ale vďaka nedráždivosti aj pre bežné nosenie ako pre dospelých, tak pre deti. Polycolon® v čiapkach a čelenkách KAMA® je tá časť výrobku, kedy vrchný farebný či vzorovaný úplet prechádza vo vnútri výrobku do 5-7 cm širokého bieleho pruhu. V niektorých náročnejších modeloch tvorí celú vnútornú partiu čiapky.


 Gore-Tex

  • Čiapka s membránou Gore-tex vnútri
  • Ide o veľmi tenkú a ľahkú membránu, ktorá je schopná prepúšťať molekuly vodnej pary, nie však vodu v tekutom skupenstve
  • Tým sú definované dve hlavné vlastnosti -nepromokavost a priedušnosť.
  • GORE-TEX ® - nepremokavý priedušný

GORE-TEX ® je produktom spoločnosti W. L. GORE & Associates GmbH. KAMA je jediným českým pletařským výrobcom s licenciou na zpracovíání membrány GORE-TEX ® vo svojich čiapkach. V čiapkach KAMA® je vložka z materiálu GORE-TEX ® umiestnená medzi dvoma vrstvami úpletu, vrchným vlneným s vodeodolnou úpravou a vnútorným syntetickým, (Polycolon®) ktorý transportuje telesnú vlhkosť mimo. Je to funkčne najvybavenejší čiapky Kama pre použitie v náročných podmienkach vyhľadávaná vyznávači outdoorových aktivít.

Velikost: 
M-  50-56 cm
L-  56-62 cm

 

S týmto tovarom kupujú
Lanolín Lanolín Kód: 100480 Akce Akce
5,70 €
Detail
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.
Tovar 5 / 33