Nakúpte po telefóne, sme on-line
+421 221 201 323 (8.00–19.00)
Menu

Prešívaná prikrývka merino celoročná 135x200 cm Deluxe

Kód: 9-00028

Jedna z nejvíce oblíbených přikrývek u nás v Ovečkárně je tato prošívaná vlněná přikrývka, která najde využití každý den v roce. Naplněná ovčí vlnou má všechny skvělé vlastnosti této prvotřídní vlny, nejdůležitější je však její termoregulace. V praxi to znamená, že v zimě nás vlněná přikrývka udrží v teple celou noc, ale když přijde léto, odvádí přebytečné teplo pryč od těla a má tak chladivý efekt.

115,25 €

Tento produkt je teraz vypredaný.

Ovečka vám postráži dostupnosť

Zadajte svoj e-mail a ovečka Vám oznámi, keď budeme mať produkt skladom.

Alternatívne produkty z kategórie Jednolôžkové prešívané prikrývky

Vlnená deka krémová 1ply

53,75 €

Vlnená deka Camel 2ply

134,45 €

Lanolín

7,65 €

Popis produktu

Jedna z nejvíce oblíbených přikrývek u nás v Ovečkárně je tato prošívaná vlněná přikrývka, která najde využití každý den v roce. Naplněná ovčí vlnou má všechny skvělé vlastnosti této prvotřídní vlny, nejdůležitější je však její termoregulace. V praxi to znamená, že v zimě nás vlněná přikrývka udrží v teple celou noc, ale když přijde léto, odvádí přebytečné teplo pryč od těla a má tak chladivý efekt. Díky tomu je možné používat stejnou přikrývku celoročně a zůstat v pohodlí pokaždé, když se ukládáme ke spánku.

Ovčia vlna je prírodný, antialergénny materiál s nízkou prašnosťou, v ktorom sa nemnožia baktérie ani roztoče. Vlnené lôžkoviny odporúčame pravidelne vetrať na čerstvom vzduchu.

Poťah prikrývky je z čistej, jemnej bavlny, a výplň vo vnútri je z ovčej vlny, ktorá bola vyčistená, zbavená zápachu, a vyčesaná do najvyššej možnej jemnosti.

Iste oceníte, že lôžkoviny sú vyrábané v Českej republike vo firme s dlhoročnou tradíciou, a je kladený veľký dôraz na kvalitu, ako použitých materiálov, tak samozrejme aj samotných výrobkov. Kúpou tohto produktu podporíte českého výrobcu.

Rozmery: 135 x 200 cm
Hmotnost výplně: 1 kg
Celková hmotnosť: 1,9 kg

Podrobnosti

Ročné obdobie Na leto, Na zimu
Výrobca Vlnka
Materiál Ovčia vlna

Hodnotenie

Tento produkt ešte nikto nehodnotil. Pridajte prvé.

Staňte sa členom

našej ovčej rodiny a budeme vás rozmaznávať

  • Získate klubovú cenu, ktorá je nižšia o 5 %.
  • Dopravu zadarmo od 39,00 €.
  • Prístup k objednávkam pre jednoduché vrátenie tovaru.
  • Ako prví sa dozviete o pripravovaných akciách.

Opýtať sa na produkt

Načíst