Nákup cez telefón
+421 221 201 323 (8.00–19.00)
info@oveckaren.sk
Menu

Prešívaná predĺžená prikrývka merino letné 135x220 cm

Kód: 9-00002 (1) Recenzie

Pre zdravý spánok Vám odporúčame prikrývky s výplňou z merino vlny, ktoré znižujú napätie, bolesť a dokonca odstraňujú kladné ióny, ktoré škodia nášmu organizmu a spôsobujú únavu či bolesť hlavy.

Veľkosti lôžkovín

92,55 €

skladom e-shop > 5 ks prodejna Zlín 0 ks

Kedy dostanem tovar?

Tovar môžete mať už dnes

Popis produktu

Prešívané predĺžené merino prikrývky sú vhodné na letné obdobie. Povrchový materiál je tvorený smotanovou sypkovinou. Prešitie na prikrývkach je do malých štvorcov. Vďaka tomu je výplň z ovčej vlny merino stabilná a nezhŕňa sa.

Vnútorný materiál tvorí ovčia vlna merino. Lôžkoviny s výplňou merino vlny sú termoregulačné a antibakteriálne. Prikrývka sa prispôsobuje telesnej teplote, preto nedochádza k pocitu horúčavy či poteniu. Vrelo ich môžeme odporúčať aj pre alergikov preto, že majú nízku prašnosť. Lôžkoviny produkujú suché teplo, to znamená, že veľmi priaznivo pôsobia na reumatizmus, obličky a močové cesty.

Ovčia vlna merino je kvalitne a dôkladne vypraná, je bez zápachu, vyčesaná, vyklepaná a mykaná do rúna.

Určite oceníte, že lôžkoviny merino sú vyrobené v Českej republike s dlhoročnou tradíciou a s dôrazom na vysokú kvalitu pri výrobe. Zakúpením tohto výrobku podporíte českého výrobcu. Značka Vlnka.

Rozmer: 135 x 220 cm

Udržiavanie

Tento výrobek je ideální udržovat způsobem suchého čištění, které nabízí všechny běžné čistírny. Při tomto způsobu čištění nedojde k vysrážení či deformaci.

Ruční praní
Tento výrobek můžete prát způsobem ručního praní, doporučujeme v lázni maximálně do 30 °C. Při máchání postačí postupně snižovat teplotu vody, aby nedošlo k vysrážení či deformaci. Poté stačí jemně vyždímat a sušit ve vodorovné poloze, aby nedošlo k vytahání materiálu. Vhodným přípravkem k údržbě je námi nabízený Lanolin ,který je maximálně šetrný k ovčí vlně.

Praní v pračce
Výrobek nedoporučujeme prát v pračce.

Sušení
Rozhodně nesušte výrobek na topení. V případě, že topení přesáhne teplotu 30 °C, (což je zcela běžné) voda obsažená v úpletu se
zahřeje taktéž nad 30 °C a výrobek se srazí stejným způsobem jako při nevhodném praní.

Při sušení v sušičce doporučujeme využít vlněné inteligentní koule, které pohlcují vlhkost prádla, snižují jeho statický náboj, ulehčují práci s žehlením, a dokonce plní funkci aviváže. Lze je používat i mimo sušičku tak, že je na malou chvíli umístíte do koše s vypraným prádlem, kde také dokážou v mezičase před věšením pohlcovat vlhkost.

Nepoužívejte aviváž!
Pozor!
Praní v pračce výrobek znehodnotí, úplet zplstnatí a srazí se.
Takto znehodnocený výrobek nelze reklamovat.

Hodnotenie

(1)
ohodnotiť

Marcela

4.2.2019

Klady:je moc příjemná

Všetok sortiment
máme skladom
Záruka 3 roky
bez výnimiek
Doprava zadarmo
nad 74,50 €
Kamenná predajňa
v Zlíne

Mohlo by sa Vám páčiť

Opýtať sa na produkt

Načíst