Vlnené ponožky z ovčej vlny

Vlnené ponožky

Medzi zákazníkmi sú veľmi obľúbené a predovšetkým známe svojimi vysoko hrejivými vlastnosťami merino vlnené ponožky a podkolienky. Od českej značky Vlnka ponúkame široký výber ponožiek spracovaných z prírodného ovčieho merino materiálu. Jedná sa o vlnené ponožky a podkolienky špeciálne vyrobené so zámerom pre využitie. Nájdete teda vlnené ponožky merino športové, pracovné a zdravotné vhodné pre staršie osoby.

Od značky KAMA sú tu teplé merino podkolienky, ktoré sú svojimi termoregulačnými schopnosťami vhodné na bežné nosenie, ale aj na lyže.

Ortovox ponúka merino vlnené ponožky aj podkolienky vhodné pre vysoko náročné zimné aktivity. Merino vlna je materiál, získaný strihom mladých austrálskych oviec, kedy je ovčia vlna najjemnejšia a dosahuje tej najvyššej možnej kvality. Nemusíte sa obávať nežiadúceho pocitu hryzavosti, ovčie veci sú spracované tak, aby boli vysoko šetrné a predovšetkým nedráždivé v kontakte s ľudskou pokožkou. Prednosťou tohto materiálu je termoregulačná vlastnosť, čo znamená schopnosť regulovať optimálnu teplotu tela a súčasne dokáže odparovať akúkoľvek prebytočnú vlhkosť do ovzdušia. Materiály sú antibakteriálne a teda vhodné aj pre alergikov.

+420 774 774 626
info@oveckarna.cz

Prihláste sa k odberu noviniek

Top