Kód: 19-00119

Pleťová voda Oliva 100ml

Vhodná pre každodenné aplikáciu, kedy pôsobí svojimi sťahujúcimi a tonizačnými účinky, teda pokožku nielen čistí, ale aj vyživuje.

Doprava zdarma od 94 €

Dostupnosť: Nie je na sklade
Výrobca:MUDr. Alice Ratajová
3,56 €

Popis

Pleťová voda Oliva je založená na prírodnej báze, teda sa jedná o veľmi šetrný prípravok na ošetrenie pleti. Pleťová voda Vašu pokožku dôkladne čistí a súčasne napomáha k ochrane pred vonkajšími vplyvmi. Vhodná pre každodenné aplikáciu, kedy pôsobí svojimi sťahujúcimi a tonizačnými účinky, teda pokožku nielen čistí, ale aj vyživuje. Obsahuje účinné látky, ktoré sa veľmi dobre vstrebávajú do pokožky.

Pri pravidelnom používaní našej pleťové vody konope bude Vaša pleť čistá, hebká a dostatočne hydratovaná.

Výťažok z olív podporuje tvorbu kolagénu, urýchľuje látkovú výmenu v bunkách a celkovo spevňuje pokožku. Podobne ako olej mandľový, používa sa aj olivový olej na čistenie citlivej pokožky a premastenie suchej pleti. Osobitné miesto má v starostlivosti o pokožku a vlasy. Je ľahko vstrebateľný a použiteľný aj pre batoľatá. Stará sa o pokožku zápalovú, suchú, alergickú, narušenú, podráždenú, poranenú a akokoľvek poškodenú. Výborne vyhovuje vlasom a vlasovej pokožke, ktoré sú extrémne poškodzované umývacími prípravky a vlasovou kozmetikou všeobecne. Vlasové zábaly a balzamy s olivovým olejom dokážu aj s vážne narušenými vlasmi kúzla.

Obsah: 100ml

Hodnotenie

Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

Doplnky a súvisiace

+420 774 774 626
info@oveckarna.cz

Prihláste sa k odberu noviniek

Top