Kód: 2-00012

Pánske funkčné merino spodky 185 rock'n wool ORTOVOX

Popis

Strih pánskych funkčných spodkov je prispôsobený náročným športovým aktivitám. Spodky sú pre pánsku postavu predĺžené tak, aby nebránili v prevedení tých najodvážnejších kúskov. Vlna je veľmi príjemná pre pokožku i pri celodennom nosení. Pánske funkčné merino spodky 185 rock'n wool sú špeciálne vyrobené pre športovcov a milovníkov jazdy vo voľnom teréne. Pre kolekciu rock'n wool je typickým prvkom extra funkčnosť, pestré farby a nevtieravý dizajn. Pri zimných športových aktivitách, je každá vrstva oblečenia dôležitá. Základom pre maximálnu ochranu počas extrémne nízkych teplôt je výber kvalitného termoprádla. Z toho dôvodu, je toto funkčné termoprádlo vyrobené z vysoko kvalitnej tasmánske vlny merino. Tento materiál pri nízkych teplotách zahreje a spoľahlivo udrží teplo. Pri náhlom oteplení alebo pri náročnom výkone naopak príjemne chladí. Spoľahlivo odvádza vlhkosť od tela a vyparuje ju do ovzdušia. Tazmánská ovčia vlna skvele reguluje teplotu a spoľahlivo odvádza pot od pokožky. Materiál je vysoko pevný a odolný voči poškodeniu či zničeniu.

 

Materiály
100% tasmánska Merino vlna 188 g - Prírodný materiál s výbornými termoregulačnými vlastnosťami a spoľahlivým odvodom potu.


ORTOVOX
Cez 30 rokov vyrába Ortovox oblečenie a doplnky pre freeriderov, horské vodcu a ďalšie nadšencov do zimných športov. Oblečenie Ortovox používa Horská služba v Rakúsku, Stredisko lavínovej prevencie v Tirolsku a Horská služba Českej republiky.

 

Hodnotenie

Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.
+420 774 774 626
info@oveckarna.cz

Prihláste sa k odberu noviniek

Top