Nakúpte po telefóne, sme on-line
+421 221 201 323 (8.00–19.00)
Menu

Ortéza na zápästie

Kód: 17-00005 (4) Recenzie

Ortéza spevní zápästie, preto pri bežných činnostiach nebudete mať problémy s bolesťou, a pomôže aj pri športových aktivitách.

11,75 €

Kedy dostanem tovar?

Tovar môžete mať už piatok 18. 6

skladom e-shop > 5 ks prodejna Zlín 1 ks

Popis produktu

Keď trpíte bolesťami zápästia, odporúčame Vám našu vlnenú ortézu z ovčej vlny merino. Ortéza Vaše zápästie podporí a spevní, preto nebudete mať problémy s bolesťou pri bežných činnostiach, alebo pri športových aktivitách. Ortéza na zápästie dôkladne prehreje problematické miesto zároveň udrží v suchom teple. Ortéza je vhodná aj na karpálny tunel.

Určite oceníte, že vlnené ortézy sú vyrobené tradičnou českou značkou Vlnka. Vďaka použitiu veľmi kvalitných materiálov výrobky získali svetové certifikáty o kvalite a pravosti.

Podrobnosti

Určenie Dámske, Pánske
Výrobca Vlnka
Materiál Ovčia vlna

Udržiavanie

Tento výrobok je ideálny udržiavať spôsobom suchého čistenia, ktoré ponúka všetky bežné čistiarne. Pri tomto spôsobe čistenia nedôjde k vyzrážaniu či deformácii.

Ručné pranie
Tento výrobok môžete prať spôsobom ručného prania, doporučujeme v kúpeli maximálne do 30 ° C. Pri plákanie postačí postupne znižovať teplotu vody, aby nedošlo k vyzrážaniu či deformácii. Potom stačí jemne vyžmýkať a sušiť vo vodorovnej polohe, aby nedošlo k vyťahaniu materiálu. Vhodným prípravkom na údržbu je nami ponúkaný Lanolín, ktorý je maximálne šetrný k ovčej vlne.

Pranie v práčke
Výrobok neodporúčame prať v práčke
 

Sušenie
Rozhodne nesušte výrobok na kúrenie. V prípade, že kúrenie presiahne teplotu 30 ° C, (čo je úplne bežné) voda obsiahnutá v úpletu sa zahreje taktiež nad 30 ° C a výrobok sa zrazí rovnakým spôsobom ako pri nevhodnom praní.

Pri sušení v sušičke odporúčame využiť vlnené inteligentné gule, ktoré pohlcujú vlhkosť bielizne, znižujú jeho statický náboj, uľahčujú prácu s žehlením, a dokonca plní funkciu aviváže. Možno ich používať aj mimo sušičku tak, že je na malú chvíľu umiestnite do koša s vypraným bielizňou, kde tiež dokážu v medzičase pred vešaním pohlcovať vlhkosť.

Nepoužívajte aviváž!
Pozor!
Pranie v práčke výrobok znehodnotí, úplet splstnatie a zrazí sa. Takto znehodnotený výrobok nemožno reklamovať.

My z Ovečkárne odporúčame

Hodnotenie

(4)
ohodnotiť

Anonymné

2.1.2018

Klady:vlna je bezva a hřejivá

Anonymné

18.12.2017

Klady:zahřívá

Anonymné

27.9.2017

super na karpály

zobraziť staršie

Staňte sa členom

našej ovčej rodiny a budeme vás rozmaznávať

  • Získate klubovú cenu, ktorá je nižšia o 5 %.
  • Dopravu zadarmo od 39,00 €.
  • Prístup k objednávkam pre jednoduché vrátenie tovaru.
  • Ako prví sa dozviete o pripravovaných akciách.

Opýtať sa na produkt

Načíst