Nákup po telefóne
+420 774 774 626 (8.00 - 19.00)
info@oveckarna.sk
Menu

O nás

O firme

Naša spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2010 a zaoberá sa predajom výrobkov z ovčej vlny a prírodné kosmetiky.Všechny naše výrobky podliehajú prísnym normám kvality Európskej únie pre dojčatá! Teda všetok tovar je opatrené certifikátom pravej ovčej vlny.

Všetky naše výrobky z ovčej vlny merino, sú opatrené svetovými certifikátmi OEKO-TEX a Woolmark.

Ak Vás náš tovar zaujalo, môžete navštíviť našu kamennú predajňu, alebo sa môžete bližšie informovať na čísle

tel + 420 774 774 626
tel + 420 774 774 161

Prevádzkareň (kamenná predajňa):
Masarykova 1106
Zlín 76302

Otváracie doba:
Po - Pia od 8 do 17:00
Sobota od 9 do 11:00 Letné obdobie

Obchod je bezbariérový a možno k nám prísť trolejbusom číslo 2,6.

Prečo ovčiu vlnu?

Výrobky z ovčej vlny majú výbornú termoregulačné a hydroregulační schopnosť - je to vlastnosť, nazývaná tzv. Suché teplo (preto bača chodil v Kožuch ai v lete). : O)

Vďaka konštantnej teplote a vlhkosti sú vhodné aj pre astmatikov, suché teplo chráni pred roztočmi, vďaka PREHRIEVACÍ schopnosti výrobky znižujú bolestivosť a naopak zvyšujú pohyblivosť kĺbov, svalov a šliach, vďaka čomu je ocenia predovšetkým reumatici.

Ak uznávate patogénne a geopatogénne zóny tak ovčia vlna je pre Vás tá pravá! Ovčí obliečky (lacnejší variant oproti Kokosové matraci) dokáže vyrušiť všetky negatívne zóny a tým znižuje riziko rakoviny a ďalších namočte prepojených s touto problematikou. Túto vedu náš obchod vníma neutrálne a opiera sa predovšetkým o pravdivé skúsenosti našich zákazníkov.

Ponúkame

Ponúkame vysoko kvalitné českej i svetovej oblečenie a doplnky z ovčej vlny merino. Od českej tradičnej značky Vlnka ponúkame ponožky, vlnené papuče, vesty a posteľné súpravy z ovčej vlny merino.

Kama je taktiež českým výrobcom, zameraným na vlnené čiapky, deky a nórskej svetre merino.

Ortovox je colosvětově populárna značka, predovšetkým medzi vrcholovými športovcami. Funkčné oblečenie Ortovox v našej ponuke je určené pre zimné extrémne outdoor športy.