Máte otázku? Napíšte nám na info@oveckaren.sk
Menu

O nás

História

Naša spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2010 a zaoberá sa predajom výrobkov z ovčej vlny a predajom prírodnej kozmetiky. Všetky naše výrobky podliehajú prísnym normám kvality Európskej únie pre dojčatá! Teda všetok tovar získal certifikát pravej ovčej vlny.

Všetky naše výrobky z ovčej vlny merino získali svetové certifikáty OEKO-TEX a Woolmark.

Keď Vás náš tovar zaujal, môžete navštíviť našu kamennú predajňu, alebo sa môžete bližšie informovať na čísle

Tel. +421 221 201 323

Prevádzkareň (kamenná predajňa):
Masarykova 1106
Zlín, 763 02, Česká republika

Otváracie hodiny:
Po - Pia od 8:00 do 17:00
Sobota od 9:00 do 11:00 Letné obdobie

Obchod je bezbariérový a dostanete sa k nám trolejbusom číslo 2, 6.

Prečo ovčiu vlnu?

Vlnené výrobky z ovčej vlny majú výbornú termoregulačnúhydroregulačnú schopnosť - je to vlastnosť, nazývaná tzv. suché teplo (preto Bača chodil v kožuchu aj v lete). :-D

Vďaka konštantnej teplote a vlhkosti sú ovčie vlnené výrobky vhodné aj pre astmatikov, suché teplo chráni pred roztočmi, a vďaka výbornej PREHRIEVACEJ schopnosti merino výrobky znižujú bolestivosť a naopak zvyšujú pohyblivosť kĺbov, svalov a šliach. Preto sú vlnené výrobky pomáhajú pri liečbe reumatizmu.

Ak uznávate patogénne a geopatogénne zóny, bude ovčia vlna pre Vás tá pravá! Ovčie obliečky (sú lacnejšie než kokosové matrace) dokážu odrušiť všetky negatívne zóny. Takto znižujú riziko rakoviny a ďalších chorôb. Túto vedu náš obchod vníma neutrálne a opierame sa predovšetkým o pravdivé skúsenosti našich zákazníkov.

Ponúkame

Ponúkame vysoko kvalitné české aj svetové oblečenie a doplnky z ovčej vlny merino. Od českej tradičnej značky Vlnka ponúkame ponožky, vlnené papuče, vesty a posteľné súpravy z ovčej vlny merino.

Kama je rovnako český výrobca, zameraný na vlnené čiapky, deky a nórske svetre merino.

Ortovox je celosvetovo populárna značka, predovšetkým medzi vrcholovými športovcami. Funkčné oblečenie Ortovox v našej ponuke je určené pre zimné extrémne outdoor športy.