Nákup cez telefón
+421 221 201 323 (8.00–19.00)
info@oveckaren.sk
Menu

Novorodenecká čiapka Biela

Kód: 3-00024-BILA

Novorodenecká čiapka vo farebnom prevedení prírodnej béžovej a bielej farby. je vyrobená z ovčej vlny merino.

Farba

Novorodenecká čiapka  Biela Novorodenecká čiapka  Béžová

Veľkosti oblečenia

13,10 €

skladom

Kedy dostanem tovar?

Tovar môžete mať už dnes

Popis produktu

Hrejivá čiapka určená pre novorodencov v prírodnej béžovej alebo bielej farbe. Veľká prednosť tejto čiapky je, že strih čiapky ušianky umožňuje dostatočné prekrytie oblasti uší. Čiapka má dve dostatočne dlhé šnúrky, ktoré môžete zaviazať dieťaťku pod bradou, preto stabilne drží na hlavičke. Vďaka použitému materiálu ovčia vlna merino, ktorý sa získava od mladých austrálskych oviec, má čiapka všetky potrebné vlastnosti. Jednoducho, tento materiál je spracovaný tak, že je najjemnejší pre pokožku malých detí. Merino vlna nehryzie a naviac má skvelé termoregulačné vlastnosti: zaručuje reguláciu optimálnej teploty a súčasne dokáže odparovať prebytočnú vlhkosť. Určite oceníte, že tieto vlnené čiapočky vyrába tradičná značka Vlnka. Vďaka použitiu veľmi kvalitných materiálov výrobky Vlnka získali svetové certifikáty o kvalite a pravosti.

 

OEKO-TEX® Standard 100 je celosvetovo jednotný skúšobný a certifikačný systém pre textilné suroviny, medziprodukty a konečné výrobky vo všetkých etapách spracovania s cieľom eliminovať v nich výskyt škodlivých látok. Všetky netextilné súčasti prechádzajú tiež testovaním vo výrobnom procese. Pre mnoho spoločností je splnenie požiadaviek OEKO-TEX® neoddeliteľnou súčasťou ich dodacích podmienok.
 

Je to medzinárodná značka kvality, ktorú udeľuje Medzinárodný vlnársky sekretariát vlneným tkaninám, pleteninám, prikrývkam. Táto značka zaručuje kvalitu podľa normovaných skúšok. Výrobky, ktoré zodpovedajú skúškam, môžu byť označené visačkou Vlnená pečať. Certifikát získajú len výrobky, ktoré obsahujú prvotriednu, veľmi kvalitnú vlnu z austrálskych oviec.

 

Veľkosť:
S - 28 cm
M - 37 cm

Udržiavanie

Ručné pranie
Tento výrobok je ideálne prať v rukách. Odporúčame ručné pranie pri teplote max. 30 °C. Pri pláchaní postačí postupne znižovať  teplotu vody, aby nedošlo k vyzrážaniu či deformácii. Potom stačí jemne vyžmýkať a sušiť vo vodorovnej polohe, aby nedošlo k vyťahaniu materiálu.

Pranie v práčke
Odporúčame prať výhradne iba na programe na vlnu, ktorý zabezpečí  šetrnejšie pranie.
Používajte jemné pracie prostriedky určené na vlnu a to na pranie v rukách a aj na pranie v práčke.

Sušte rozprestreté, nevyvešiavajte
Nikdy nesušte výrobok na radiátore ani na žiadnom zdroji sálavého tepla.  Keď teplota sušenia presiahne teplotu 30 °C (na radiátore bežné), výrobok sa zrazí rovnako, ako pri nevhodnom praní.

Pri sušení v sušičke odporúčame využiť vlnené inteligentné guličky, ktoré pohlcujú vlhkosť bielizne, znižujú elektrostatický náboj bielizne, uľahčujú prácu so žehlením, a dokonca plnia funkciu aviváže. Môžete ich umiestniť aj do koša s vypranou bielizňou, kde budú aj v čase pred povesením bielizne znižovať vlhkosť. Takže naše vlnené gule sú účinné v sušičke, aj mimo nej.

Nepoužívajte aviváž!
Pozor!
Pranie v teplejšej vode (viac ako 30 °C) alebo dlhé prehadzovanie v práčke výrobok znehodnotia, úplet splstnatie a zrazí sa.
Takto znehodnotený výrobok nemôžete reklamovať.

Hodnotenie

Tento produkt ešte nikto nehodnotil. Pridajte prvé.

Všetok sortiment
máme skladom
Záruka 3 roky
bez výnimiek
Doprava zadarmo
nad 74,50 €
Kamenná predajňa
v Zlíne

Mohlo by sa Vám páčiť

Opýtať sa na produkt

Načíst