Nákup cez telefón
+421 221 201 323 (8.00–19.00)
info@oveckaren.sk
Menu

Termobielizeň

V sekcii Funkčná bielizeň máme bohatú ponuku kvalitného funkčného oblečenia z Merino vlny, vyrobeného značkou Otovox. V ponuke si môžete vyberať hneď z niekoľkých druhov ovčej termo bielizne v rôznych variantoch. Od športových boxeriek až po merino spodky a tričká. Každá kolekcia oblečenia je označená číslom, ktoré určuje hrúbku funkčného oblečenia. Od tejto hrúbky sa potom odvíja využitie konkrétneho výrobku v teréne.

 

Čítať ďalej

Filter

Veľkosti oblečenia

Určenie

Farba

Teplotná vlastnosť

Výrobca

Cena (7,70-104,40 )

Kampaň

81 produkty

Kolekcia Ultra 145 je termo bielizeň na každodenné nosenie, ale aj na turistické či horolezecké aktivity. 185 Rock'n wool je navrhnutá pre milovníkov outdoorových aktivít. Originálny dizajn radu 185 je pre značku Ortovox veľmi typickým prvkom. Pre lyžiarov a milovníkov všetkých zimných športov odporúčame rad 230 competition. Ide o variant vysoko výhrevnej merino termobielizne.

Materiál, z ktorého je toto oblečenie ušité, je ovčia vlna Merino z oviec chovaných v Tasmánii. Táto tasmánska vlna skvelo reguluje teplotu ľudského tela a spoľahlivo odvádza pot od pokožky. Vrcholoví športovci si na horské túry obliekajú predovšetkým bielizeň značky Ortovox, pretože má výborné hygienické a antibakteriálne vlastnosti. Tasmánska vlna pri nízkych teplotách zahreje a spoľahlivo udrží teplo. Pri náhlom oteplení alebo pri náročnom výkone naopak príjemne chladí a spoľahlivo odvádza vlhkosť od tela, ktorú vyparuje do ovzdušia.

Ortovox vyrába už 30 rokov oblečenie a doplnky pre freeriderov, horských vodcov a nadšencov zimných športov. Oblečenie Ortovox používa Horská služba v Rakúsku, Stredisko lavínovej prevencie v Tirolsku, aj Horská služba Českej republiky. Ortovox je prémiová značka.