Kód: 17-00001-L-XL

Elastický ľadvinový pás, L-XL

Merino vlna nie je uštipačná a navyše má skvelé termoregulačné vlastnosti tzn. zaručuje reguláciu optimálnej teploty a súčasne dokáže odparovať prebytočnú vlhkosť + je antibakteriálny.

Doprava zdarma od 94 €

Dostupnosť: Skladom
Výrobca:Vlnka
23,40 €

Popis

Elastický ľadvinový pás je vyrobený z ovčieho rúna, ktoré vytvára blahodarné suché teplo. Ľadvinový pás perfektne kopíruje telo, spevní Váš chrbát a zachová proporciu Vášho tela.

Elastický ľadvinový pás z našej ponuky Vám uľaví od menštruačných bolestí, bolestí chrbta, prechladnutiu a pozitívne pôsobí aj na problémy s močovými cestami a zápaly. Výhodou elastického obličkového pásu je jednoduchosť jeho použitia.
Môžete ho nosiť naozaj všade, napríklad aj v studených pracovných priestoroch. Elastický ľadvinový pás je dokonca vhodný aj v ťažkých pracovných podmienkach, pretože vďaka elastanu a suchému zipsu výborne drží na tele a nezhrňuje sa pri pohybe. Na holom tele potom tento ľadvinový pás masíruje pomocou ovčieho rúna nervové zakončenia a odstraňuje ióny škodlivé pre organizmus, ktoré sú príčinou únavy a bolesti chrbta. Merino vlna nie je uštipačná a navyše má skvelé termoregulačné vlastnosti tzn. zaručuje reguláciu optimálnej teploty a súčasne dokáže odparovať prebytočnú vlhkosť + je antibakteriálny.

Zabezpečia oceníte, že sú vlnené pásy vyrobené od českej tradičnej značky Vlnka. Vďaka použitiu vysoko kvalitných materiálov, výrobky získali svetové certifikáty o kvalite a pravosti.

 

OEKO-TEX ® Standard 100 je celosvetovo jednotný skúšobný a certifikačný systém pre textilný suroviny, medziprodukty a konečné výrobky vo všetkých etapách spracovania s cieľom eliminovať v nich výskyt škodlivých látok. Všetky netextilné súčasti sú vo výrobnom procese takisto testované. Pre mnoho spoločností je splnenie požiadaviek OEKO-TEX® neoddeliteľnou súčasťou ich dodacích podmienok.

Jedná sa o medzinárodnú značku kvality, ktorú udeľuje Medzinárodná vlnársky sekretariát vlneným tkaninám, pleteninám, prikrývkam a ktorá zaručuje akosť podľa normovaných skúšok. Výrobky, ktoré zodpovedajú skúškam, môžu byť označené visačkou Vlnená pečať. Certifikát získajú len výrobky obsahujúce prvotriedne, vysokokvalitné vlnu z Austrálskych oviec.

 

Velikost (L-XL):  od 105 cm do 170 cm boky

Hodnotenie

Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.
+420 774 774 626
info@oveckarna.cz

Prihláste sa k odberu noviniek

Top