Pletený merino nákrčník alebo nekonečný šál na dve omotania z ovčej vlny si Vás získa hlavne širokým výberom, ponúkame ho vo viacerých pestrých farbách. Vlnený šál je vhodný na bežné nosenie, ale využijete ho aj pri športe v chladnom počasí. Vďaka použitej priadzi HIGHWAY 50/50 so zložením 50 % merino vlna a 50 % objemový akryl je tento šál ľahký a vysoko funkčný. Použitá priadza Schoeller zaručuje reguláciu optimálnej teploty a súčasne dokáže odparovať prebytočnú vlhkosť. Vďaka použitému materiálu ovčia vlna merino je šál antibakteriálny a bez zápachu. Má termoregulačnú vlastnosť: hreje, aj keď navlhne a naopak, pri zvýšenej telesnej záťaži dokáže ochladzovať telo.
Firma Schoeller® je kvalitný svetový výrobca vysoko kvalitných vlnených merino priadzí pre športové oblečenie a veľa ďalších podobných výrobkov. Táto rakúska spoločnosť je popredným poskytovateľom priadzí pre ponúkané vlnené výrobky z ovčej vlny merino.
KAMA je česká rodinná firma, ktorá úspešne pôsobí na trhu už 25 rokov. KAMA celé roky boduje s kvalitným prepracovaním výrobkov z ovčej vlny, tzn. Pletené čiapky, Nórske svetre a Deky z ovčej vlny sú ich hlavným smerom.
Určenie | Detské |
Činnosť | Na šport |
Výrobca | KAMA |
Materiál | Ovčia vlna |
U nás si objednáte
aj telefonicky
Tento produkt ešte nikto nehodnotil. Pridajte prvé.
našej ovčej rodiny a budeme vás rozmaznávať
© 2021 Oveckarna.sk | Czech Wool company s.r.o | Klasická verzia | Nastavenie cookies | Zásady spracovania osobných údajov | Súhlas so spracovaním osobných údajov
E-shop máme od wpj.cz