Nákup cez telefón
+421 221 201 323 (8.00 - 19.00)
info@oveckarna.sk
Menu

Detský pletený nákrčník merino KAMA SB08 Ružová

Kód: 4-00021-13 (1) Recenzie

Výborný odvod vlhkosti, termoregulácie a priedušnosť prídu vhod aj pri náročnejších fyzickej aktivite. Vaše deti zajsta ocenia jednoduchosť obliekania a nosenie.

Farba

Detský pletený nákrčník merino KAMA SB08 Biela Detský pletený nákrčník merino KAMA SB08 Tmavo modrá Detský pletený nákrčník merino KAMA SB08 Sivá Detský pletený nákrčník merino KAMA SB08 Ružová

22,80 €

Kedy dostanem tovar?

skladom

Tovar môžete mať už dnes

Popis produktu

Detský pletený nákrčník z ovčej vlny merino je špeciálne navrhnutý tak, aby bol maximálne šetrný, ľahký a pohodlný pre detskú postavu. Zaujmú vás príjemné nórske vzory, ktoré sú na nákrčníku vypletené. Celková štruktúra nákrčníku je vyrobená za pomoci použitia priadzí Fleur 50/50, v zložení 50 Merino vlna / 50 Akryl.

Pletené výrobky z priadzí Schoeller, zaručujú reguláciu optimálnej teploty a súčasne dokážu odparovať prebytočnú vlhkosť. Vďaka ovčej vlne merino je antibakteriálny bez zápachu. Poskytuje termoregulačné vlastnosti, teda vysoko hreje aj keď je vlhká a naopak. Pri vyššej športovej námahe má vlastnosť chladivú. Vhodná je aj pre osoby alergické, pretože ovčia vlna nepohlcuje prach. Samočistiaci vlastnosť.

                                  

Firma Schoeller® je kvalitný svetový výrobca vlnených merino priadzí pre športové oblečenie a veľa ďalších podobných výrobkov. Táto rakúska spoločnosť je popredným poskytovateľom priadzí pre ponúkané vlnené výrobky z ovčej vlny merino.
 

KAMA je česká rodinná firma, ktorá úspešne pôsobí na trhu už 25 rokov. KAMA celé roky boduje s kvalitným prepracovaním výrobkov z ovčej vlny, tzn. Pletené čiapky, Nórske svetre a Deky z ovčej vlny sú ich hlavným smerom.

 

Udržiavanie

Ručné pranie
Tento výrobok je ideálne prať v rukách. Odporúčame ručné pranie pri teplote max. 30 °C. Pri pláchaní postačí postupne znižovať  teplotu vody, aby nedošlo k vyzrážaniu či deformácii. Potom stačí jemne vyžmýkať a sušiť vo vodorovnej polohe, aby nedošlo k vyťahaniu materiálu.

Pranie v práčke
Odporúčame prať výhradne iba na programe na vlnu, ktorý zabezpečí  šetrnejšie pranie.
Používajte jemné pracie prostriedky určené na vlnu a to na pranie v rukách a aj na pranie v práčke.

Sušte rozprestreté, nevyvešiavajte
Nikdy nesušte výrobok na radiátore ani na žiadnom zdroji sálavého tepla.  Keď teplota sušenia presiahne teplotu 30 °C (na radiátore bežné), výrobok sa zrazí rovnako, ako pri nevhodnom praní.

Nepoužívajte aviváž!
Pozor!
Pranie v teplejšej vode (viac ako 30 °C) alebo dlhé prehadzovanie v práčke výrobok znehodnotia, úplet splstnatie a zrazí sa.
Takto znehodnotený výrobok nemôžete reklamovať.

Hodnotenie

(1)
ohodnotiť

Veronika

10.11.2017

Velmi spokojena, kvalitní zpracování

Klady:krásné, kvalitní zpracování, nekouše, je hřejivý

Všetok sortiment
máme skladom
Záruka 3 roky
bez výnimiek
Doprava zadarmo
nad 74,50 €
Kamenná predajňa
v Zlíne

Mohlo by sa Vám páčiť

Opýtať sa na produkt

Načíst