Kód: 14-00014

Detské topánočky z ovčej vlny

Odporúčame
Vlnené capáčky sú vhodné pre deti s nôžkou do 13,5 cm, môžu sa použiť na domáce nosenie, alebo tiež v zime ako prídavok do fusaku.

Doprava zdarma od 94 €

Dostupnosť: Skladom
Výrobca:Vlnka
Kategória:Papuče
7,77 €

Popis

Detské topánočky sú vyrobené zo 100% ovčej vlny merino, vďaka ktorej sú detské nôžky v optimálnom teple. Výhodou je, že ovčia vlna v zime hreje av lete chladí. Merino vlna je materiál, získaný strihom mladých austrálskych ovečiek, kedy je ovčia vlna najjemnejšie a dosahuje tej najvyššej možnej kvality. Nemusíte sa obávať nežiaduceho pocitu hryzavosť, ovčej merino nehryzie ani nedráždi ľudskú pokožku. Prednosťou tohto materiálu je spomínaná termoregulačný vlastnosť, čo znamená schopnosť regulovať optimálnu teplotu tela a súčasne dokáže odparovať akúkoľvek prebytočnú vlhkosť do ovzdušia.

Zabezpečia oceníte, že vlnené capačky sú vyrobené od českej tradičnej značky Vlnka. Vďaka použitiu vysoko kvalitných materiálov, výrobky získali svetové certifikáty o kvalite a pravosti.

OEKO-TEX ® Standard 100 je celosvetovo jednotný skúšobný a certifikačný systém pre textilný suroviny, medziprodukty a konečné výrobky vo všetkých etapách spracovania s cieľom eliminovať v nich výskyt škodlivých látok. Všetky netextilné súčasti sú vo výrobnom procese takisto testované. Pre mnoho spoločností je splnenie požiadaviek OEKO-TEX® neoddeliteľnou súčasťou ich dodacích podmienok.

Jedná sa o medzinárodnú značku kvality, ktorú udeľuje Medzinárodná vlnársky sekretariát vlneným tkaninám, pleteninám, prikrývkam a ktorá zaručuje akosť podľa normovaných skúšok. Výrobky, ktoré zodpovedajú skúškam, môžu byť označené visačkou Vlnená pečať. Certifikát získajú len výrobky obsahujúce prvotriedne, vysokokvalitné vlnu z Austrálskych oviec.

Materiál: 
100% Ovčí vlna merino
Velikost vhodná pro nožku: 11,5 – 13,5 cm
Délka stélky: 13,5 cm

Hodnotenie

Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.
+420 774 774 626
info@oveckarna.cz

Prihláste sa k odberu noviniek

Top