Nákup cez telefón
+421 221 201 323 (8.00–19.00)
info@oveckaren.sk
Menu

Detská podložka ovčia vlna 60x120 cm

Kód: 12-00019

Detské prestieradlo má na každom zo štyroch okrajov gumové gumové úchyty, ktoré zaisťujú pevné prichytenie k matracu. Je vhodné aj pre alergikov, pretože má takmer nulovú prašnosť spracovaného materiálu.

Veľkosti lôžkovín

23,10 €

skladom e-shop > 5 ks prodejna Zlín 0 ks

Kedy dostanem tovar?

Tovar môžete mať už dnes

Popis produktu

Detské merino prestieradlo z ovčej vlny merino predstavuje najvyššiu možnú kvalitu v oblasti prírodných lôžkovín. Má výnimočné zloženie zo 100 % merino vlny, vďaka tomu je tento produkt veľmi jemný a dodáva pri spánku pocit nadštandardu. Tento výrobok odporúčame na používanie počas celého roka. Výhodou je, že ovčia vlna v zime hreje a v lete chladí. Merino vlna je materiál, získaný ostrihaním mladých austrálskych ovečiek, keď je ovčia vlna najjemnejšia a dosahuje najvyššiu možnú kvalitu.

Nemusíte sa obávať nežiaducich nepríjemných pocitov, pretože ovčie merino nehryzie ani nedráždi pokožku. Prednosťou tohto materiálu je termoregulačná vlastnosť, to znamená schopnosť regulovať optimálnu teplotu tela a súčasne dokáže odparovať prebytočnú vlhkosť do vzduchu. Pre zdravý spánok vrelo odporúčame ovčie podložky, ktoré znižujú napätie, bolesť a navyše odstraňujú kladné ióny, ktoré škodia nášmu organizmu a spôsobujú únavu či bolesť hlavy. Podložka má na každom zo štyroch rohov všitú gumu, ktorá zaisťuje pevné prichytenie k matracu.

Určite oceníte, že ovčie prestieradlá vyrába česká tradičná značka Vlnka. Vďaka použitiu veľmi kvalitných materiálov výrobky Vlnka získali svetové certifikáty o kvalite a pravosti.

 

OEKO-TEX® Standard 100 je celosvetovo jednotný skúšobný a certifikačný systém pre textilné suroviny, medziprodukty a konečné výrobky vo všetkých etapách spracovania s cieľom eliminovať v nich výskyt škodlivých látok. Všetky netextilné súčasti prechádzajú tiež testovaním vo výrobnom procese. Pre mnoho spoločností je splnenie požiadaviek OEKO-TEX® neoddeliteľnou súčasťou ich dodacích podmienok.

Je to medzinárodná značka kvality, ktorú udeľuje Medzinárodný vlnársky sekretariát vlneným tkaninám, pleteninám, prikrývkam. Táto značka zaručuje kvalitu podľa normovaných skúšok. Výrobky, ktoré zodpovedajú skúškam, môžu byť označené visačkou Vlnená pečať. Certifikát získajú len výrobky, ktoré obsahujú prvotriednu, veľmi kvalitnú vlnu z austrálskych oviec.

Udržiavanie

Tento výrobek je ideální udržovat způsobem suchého čištění, které nabízí všechny běžné čistírny. Při tomto způsobu čištění nedojde k vysrážení či deformaci.

Ruční praní
Tento výrobek můžete prát způsobem ručního praní, doporučujeme v lázni maximálně do 30 °C. Při máchání postačí postupně snižovat teplotu vody, aby nedošlo k vysrážení či deformaci. Poté stačí jemně vyždímat a sušit ve vodorovné poloze, aby nedošlo k vytahání materiálu. Vhodným přípravkem k údržbě je námi nabízený Lanolin ,který je maximálně šetrný k ovčí vlně.

Praní v pračce
Výrobek nedoporučujeme prát v pračce.

Sušení
Rozhodně nesušte výrobek na topení. V případě, že topení přesáhne teplotu 30 °C, (což je zcela běžné) voda obsažená v úpletu se
zahřeje taktéž nad 30 °C a výrobek se srazí stejným způsobem jako při nevhodném praní.

Při sušení v sušičce doporučujeme využít vlněné inteligentní koule, které pohlcují vlhkost prádla, snižují jeho statický náboj, ulehčují práci s žehlením, a dokonce plní funkci aviváže. Lze je používat i mimo sušičku tak, že je na malou chvíli umístíte do koše s vypraným prádlem, kde také dokážou v mezičase před věšením pohlcovat vlhkost.

Nepoužívejte aviváž!
Pozor!
Praní v pračce výrobek znehodnotí, úplet zplstnatí a srazí se.
Takto znehodnocený výrobek nelze reklamovat.

Hodnotenie

Tento produkt ešte nikto nehodnotil. Pridajte prvé.

Všetok sortiment
máme skladom
Záruka 3 roky
bez výnimiek
Doprava zadarmo
nad 74,50 €
Kamenná predajňa
v Zlíne

Mohlo by sa Vám páčiť

Opýtať sa na produkt

Načíst