Deti a ovčej veci

Deti a ovčej veci  - Ovečkárna.sk

Merino vlna = to najlepšie pre vaše deti! Merino = prírodné vlákno, mnoho prospešných vlastností, praktické pri použití detského oblečenia. Merino = plemeno oviec známe pre svoje jemné a mäkké vlny.

1. Ovčia vlna merino je teplá a komfortná - Môžete si byť istí, že vaše dieťa bude v teple a pohodlie pri nosení oblečenia z merina. Vlna je izolátor a dokonale uchováva optimálnu teplotu tela. To umožňuje pokožke prirodzene dýchať a efetivně zabraňovať potenie. Odporúčame najmä pre deti, ktoré sú náchylné k prehriatiu v kontakte so syntetickými vláknami.

2. Vlna prirodzene absorbuje vlhkosť - Vlna má jedinečnú schopnosť absorbovať až trojnásobok svojej vlastnej hmotnosti vlhkosti

3. Vlna je odolná voči ohňu - Má vynikajúce bezpečnostné schopnosti, vhodné pre deti. Je prirodzene nehorľavá.

4. Merino vlna NIE JE pichľavá / uštipačná - Vlna má povesť pichľavého pocitu pri nosení. Z toho dôvodu v našich produktoch nájdete výrobky len z ovčej vlny Merino, ktorá je vysoko šetrná a jemná voči detskej pokožke.

5. Ovčia vlna merino je prirodzene odolná proti škvrnám - Je odolná voči akýmkoľvek nečistotám, takže odevy sa nemusí toľko prať. Prírodné vlákno z merino vlny je najlepším priateľom matky, na rozdiel od syntetických odevov, ktoré pohlcujú špinu a škvrny. Skrátka sa ovčí veci dajú pokádat za samočistiaci.

6. Merino vlna je nekrčivý - Prirodzenou vlastnosti ovčej vlny merino je, že sa po akomkoľvek skrčení vráti späť do pôvodného stavu.

7. Merino "neelektrizuje" - To je ďalší prirodzená vlastnosť merino vlny. Merino oblečenie nebude nikdy obsahovať statickú elektrinu.

 

+420 774 774 626
info@oveckarna.cz

Prihláste sa k odberu noviniek

Top