Vlnené prestieradlá

Prestieradlá

Vlnené ovčie prestieradlá, predstavujú tú najvyššiu možnú kvalitu v oblasti prírodných lôžkovín. Výnimočné sú predovšetkým z hľadiska zloženia 100% merino vlny, vďaka ktorej sú podložky veľmi jemné, dodávajúci ľudskému spánku pocit nadštandardu. Odporúčame ich na celoročné použitie. Výhodou je, že ovčia vlna v zime hreje av lete chladí.

Merino vlna je materiál, získaný strihom mladých austrálskych ovečiek, kedy je ovčia vlna najjemnejšia a dosahuje tej najvyššej možnej kvality. Nemusíte sa obávať nežiaduceho pocitu hryzavosti, ovčie merino nehryzie ani nedráždi ľudskú pokožku.

Prednosťou tohto materiálu je termoregulačná vlastnosť, čo znamená schopnosť regulovať optimálnu teplotu tela a súčasne dokáže odparovať akúkoľvek prebytočnú vlhkosť do ovzdušia. Pre zdravý spánok vrelo odporúčame naše ovčie prestieradlá, ktoré znižujú napätie, bolesť a v neposlednom rade odstraňujú kladné ióny, ktoré škodia nášmu organizmu a spôsobujú únavu či bolesť hlavy. Podložka je na každom zo štyroch okrajov, opatrená gumovými úchytmi, ktoré zaistí pevné prichytenie k matracu. Ponúkané posteľné produkty sú od českej značky Vlnka. Plachty majú certifiktáty Woolmark a OEKO-TEX.

+420 774 774 626
info@oveckarna.cz

Prihláste sa k odberu noviniek

Top