Nákup cez telefón
+421 221 201 323 (8.00–19.00)
info@oveckaren.sk
Menu

Prestieradlá

Vlnené prestieradlá z ovčej vlny predstavujú tú najvyššiu možnú kvalitu v oblasti prírodných lôžkovín. Výnimočné sú predovšetkým kvôli zloženiu: 100 % merino vlna. Vďaka merino vlne sú tieto prestieradlá veľmi jemné, a zaručujú nadštandardne príjemný spánok. Odporúčame ich na celoročné použitie, pretože ovčia vlna v zime hreje a v lete naopak chladí.

 

Čítať ďalej

Filter

Veľkosti lôžkovín

Určenie

Vnútorná vrstva

Cena (23,25-77,60 )

Kampaň

8 produkty

Merino vlna je materiál, získaný strihom mladých austrálskych ovečiek. Ovčia vlna merino je najjemnejšia a má najvyššiu možnú kvality. Nemusíte sa obávať nežiaduceho pocitu pri dotyku, vlnené materiály merino nehryzú ani nedráždia ľudskú pokožku. Prednosťou použitého materiálu je termoregulačná vlastnosť, čo znamená schopnosť regulovanie optimálnej teploty tela. Navyše merino materiál dokáže odparovať prebytočnú vlhkosť do vzduchu, takže sa nebudete prebúdzať spotení.

Pre zdravý spánok vrelo odporúčame naše ovčie prestieradlá, ktoré znižujú napätie a bolesť a tiež odstraňujú kladné ióny, škodiace organizmu a spôsobujúce únavu či bolesť hlavy. Prestieradlá majú gumu na každom zo štyroch rohov, preto ich pohodlne upevníte na matrac. Ponúkané lôžkoviny sú od českej značky Vlnka. Posteľné plachty majú certifiktáty Woolmark a OEKO-TEX.