Nákup cez telefón
+421 221 201 323 (8.00 - 19.00)
info@oveckarna.sk
Menu

Deka merino zimné KAMA Q4050 130x190

Kód: 8-00003

Originálne vlnená deka merino s moderným nórskym dizajnom vločky, pochádza z českej výroby KAMA. Deka z ovčej vlny poskytuje maximálnu hrejivé a termoregulačné vlastnosti.

115,95 €

Kedy dostanem tovar?

skladem

Tovar môžete mať už dnes

Popis produktu

Veľmi příjmná a kvalitné deka z ovčej vlny merino pochádza z českej tradičnej výroby firmy KAMA. Ľahký nórsky vzor dodáva vlnené deke moderný a predovšetkým pútavý vzhľad. Celková štruktúra ovčej deky je vyrobená zo zmesovej priadze 45 ovčia vlna merino / 55 objemový akryl, čo napomáha k jemnosti, vysokej funkčnosti a mäkkosti.

 Vďaka použitej ovčej vlne merino poskytuje termoregulačné vlastnosti, čo znamená produkciu vysokej hrejivosti vo veľmi chladných klimatických podmienkach. Naopak v lete sa vlnená deka dokonale prispôsobí, kedy ovčia vlna merino dokáže produkovať ľahkú chladivosť, teda sa človek nikdy nepotí. Deky sú vhodné aj pre alergikov, pretože obsiahnutá ovčia vlna nepohlcuje prach. Antialergénny a antibakteriálny materiál.

                                          

Firma Schoeller® je kvalitný svetový výrobca vlnených merino priadzí pre športové oblečenie a veľa ďalších podobných výrobkov. Táto rakúska spoločnosť je popredným poskytovateľom priadzí pre ponúkané vlnené výrobky z ovčej vlny merino.
 

KAMA je česká rodinná firma, ktorá úspešne pôsobí na trhu už 25 rokov. KAMA celé roky boduje s kvalitným prepracovaním výrobkov z ovčej vlny, tzn. Pletené čiapky, Nórske svetre a Deky z ovčej vlny sú ich hlavným smerom.

 

Udržiavanie

Ručné pranie
Tento výrobok je ideálne prať v rukách. Odporúčame ručné pranie pri teplote max. 30 °C. Pri pláchaní postačí postupne znižovať  teplotu vody, aby nedošlo k vyzrážaniu či deformácii. Potom stačí jemne vyžmýkať a sušiť vo vodorovnej polohe, aby nedošlo k vyťahaniu materiálu.

Pranie v práčke
Odporúčame prať výhradne iba na programe na vlnu, ktorý zabezpečí  šetrnejšie pranie.
Používajte jemné pracie prostriedky určené na vlnu a to na pranie v rukách a aj na pranie v práčke.

Sušte rozprestreté, nevyvešiavajte
Nikdy nesušte výrobok na radiátore ani na žiadnom zdroji sálavého tepla.  Keď teplota sušenia presiahne teplotu 30 °C (na radiátore bežné), výrobok sa zrazí rovnako, ako pri nevhodnom praní.

Nepoužívajte aviváž!
Pozor!
Pranie v teplejšej vode (viac ako 30 °C) alebo dlhé prehadzovanie v práčke výrobok znehodnotia, úplet splstnatie a zrazí sa.
Takto znehodnotený výrobok nemôžete reklamovať.

Hodnotenie

Tento produkt ešte nikto nehodnotil. Pridajte prvé.

Všetok sortiment
máme skladom
Záruka 3 roky
bez výnimiek
Doprava zadarmo
nad 74,50 €
Kamenná predajňa
v Zlíne

Mohlo by sa Vám páčiť

Opýtať sa na produkt

Načíst