Kód: 5-00011

Dámsky sveter merino KAMA K5100

Novinka
Ovčia vlna má prirodzenú antibakteriálnu vlastnosť, teda aj pri zvýšenej fyzickej námahe sveter slúži termoregulačné a akúkoľvek vlhkosť okamžite odparuje od tela.

Doprava zdarma od 94 €

Dostupnosť: Skladom
Výrobca:K A M A spol. s r.o.
Kategória:Nórske svetre
142,46 €

Popis

Pestrofarebný nórsky sveter z ovčej vlny merino je vhodný pre zimné športy, outdoor i módu. Výrazný nórsky vzor dodáva svetra moderný dizajn a predovšetkým pútavý vzhľad. Strih je navrhnutý tak, aby bolo Vaše telo čo najlepšie v zimnom prostredí zabezpečené pred nepriaznivými podmienkami a zároveň aby sa pekne prispôsobil ženskej poštvať. Celková štruktúra vlneného svetra je tvorená zo zmesovej priadze 45 ovčia vlna merino / 55 objemový akryl. Vďaka ovčej vlne merino poskytuje termoregulačné vlastnosti, teda vysoko hreje aj keď je vlhká a naopak. Pri zvýšenej športovej námahe má vlastnosť chladivú. Vhodná je aj pre osoby alergické, pretože ovčia vlna nepohlcuje prach.

 

 

Firma Schoeller® je kvalitný svetový výrobca vlnených merino priadzí pre športové oblečenie a veľa ďalších podobných výrobkov. Táto rakúska spoločnosť je popredným poskytovateľom priadzí pre ponúkané vlnené výrobky z ovčej vlny merino.


KAMA A ÚDRŽBA

KAMA je česká rodinná firma, ktorá úspešne pôsobí na trhu už 25 rokov. KAMA celé roky boduje s kvalitným prepracovaním výrobkov z ovčej vlny, tzn. Pletené čiapky, Nórske svetre a Deky z ovčej vlny sú ich hlavným smerom.

Údržba materiálu z ovčej vlny

Ručné pranie
Tento výrobok je ideálny prať spôsobom ručného prania, odporúčame v kúpeľov max 30 ° C. Pri plákanie postačí postupne znižovať teplotu vody, aby
nedošlo k vyzrážaniu či deformácii. Potom stačí jemne vyžmýkať a sušiť vo vodorovnej polohe, aby nedošlo k vyťahaniu materiálu.

Pranie v práčke
Odporúčame prať výhradne v programe na vlnu, ktorý rešpektuje šetrnejšie pranie.
Používajte jemné pracie prostriedky určené na vlnu a to ako pre pranie v ruke aj v práčke.

Sušenie
Rozhodne nesušte výrobok na kúrenie. V prípade, že kúrenie presiahne teplotu 30 ° C, (čo je úplne bežné) voda obsiahnutá v úpletu sa
zahreje taktiež nad 30 ° C a výrobok sa zrazí rovnakým spôsobom ako pri nevhodnom praní.

Nepoužívajte aviváž!
Pozor!

Pranie v teplejšej vode (viac než 30 ° C) a dlhé mletie v práčke výrobok znehodnotí, úplet splstnatie a zrazí sa.
Takto znehodnotený výrobok nemožno reklamovať.

 

Velikost Výška Obvod hrudníku Délka ruky
XS 158-165 80 72
S 158-165 88 72
M 165-172 96 74
L 172-178 104 76
XL 178-185 114 80
XXL 185-195 124 86
 
 

Hodnotenie

Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.
+420 774 774 626
info@oveckarna.cz

Prihláste sa k odberu noviniek

Top