Nákup cez telefón
+421 221 201 323 (8.00 - 19.00)
info@oveckarna.sk
Menu

Dámsky sveter merino KAMA K5100 Prírodná biela

Kód: 5-00011-PRIRODNE-BILA

Ovčia vlna má prirodzenú antibakteriálnu vlastnosť, teda aj pri zvýšenej fyzickej námahe sveter slúži termoregulačné a akúkoľvek vlhkosť okamžite odparuje od tela.

Farba

Dámsky sveter merino KAMA K5100 Prírodná biela Dámsky sveter merino KAMA K5100 Tmavo modrá Dámsky sveter merino KAMA K5100 Tmavo sivá Dámsky sveter merino KAMA K5100 Ružová

Veľkosti oblečenia

139,20 €

Kedy dostanem tovar?

skladem

Tovar môžete mať už dnes

Popis produktu

Pestrofarebný nórsky sveter z ovčej vlny merino je vhodný pre zimné športy, šport i módu. Výrazný nórsky vzor dodáva svetra moderný dizajn a predovšetkým pútavý vzhľad. Strih je navrhnutý tak, aby bolo Vaše telo čo najlepšie v zimnom prostredí zabezpečené pred nepriaznivými podmienkami a zároveň aby sa pekne prispôsobil ženskej poštvať. Celková štruktúra vlneného svetra je tvorená zo zmesovej priadze 45 ovčia vlna merino / 55 objemový akryl. Vďaka ovčej vlne merino poskytuje termoregulačné vlastnosti, teda vysoko hreje aj keď je vlhká a naopak. Pri zvýšenej športovej námahe má vlastnosť chladivú. Vhodná je aj pre osoby alergické, pretože ovčia vlna nepohlcuje prach.

                                           

Firma Schoeller® je kvalitný svetový výrobca vlnených merino priadzí pre športové oblečenie a veľa ďalších podobných výrobkov. Táto rakúska spoločnosť je popredným poskytovateľom priadzí pre ponúkané vlnené výrobky z ovčej vlny merino.
 

KAMA je česká rodinná firma, ktorá úspešne pôsobí na trhu už 25 rokov. KAMA celé roky boduje s kvalitným prepracovaním výrobkov z ovčej vlny, tzn. Pletené čiapky, Nórske svetre a Deky z ovčej vlny sú ich hlavným smerom.

 

Udržiavanie

Ručné pranie
Tento výrobok je ideálne prať v rukách. Odporúčame ručné pranie pri teplote max. 30 °C. Pri pláchaní postačí postupne znižovať  teplotu vody, aby nedošlo k vyzrážaniu či deformácii. Potom stačí jemne vyžmýkať a sušiť vo vodorovnej polohe, aby nedošlo k vyťahaniu materiálu.

Pranie v práčke
Odporúčame prať výhradne iba na programe na vlnu, ktorý zabezpečí  šetrnejšie pranie.
Používajte jemné pracie prostriedky určené na vlnu a to na pranie v rukách a aj na pranie v práčke.

Sušte rozprestreté, nevyvešiavajte
Nikdy nesušte výrobok na radiátore ani na žiadnom zdroji sálavého tepla.  Keď teplota sušenia presiahne teplotu 30 °C (na radiátore bežné), výrobok sa zrazí rovnako, ako pri nevhodnom praní.

Nepoužívajte aviváž!
Pozor!
Pranie v teplejšej vode (viac ako 30 °C) alebo dlhé prehadzovanie v práčke výrobok znehodnotia, úplet splstnatie a zrazí sa.
Takto znehodnotený výrobok nemôžete reklamovať.

Hodnotenie

Tento produkt ešte nikto nehodnotil. Pridajte prvé.

Všetok sortiment
máme skladom
Záruka 3 roky
bez výnimiek
Doprava zadarmo
nad 74,50 €
Kamenná predajňa
v Zlíne

Mohlo by sa Vám páčiť

Opýtať sa na produkt

Načíst