Máte otázku? Napíšte nám na info@oveckaren.sk
Menu

Stojíte celý deň na nohách? Šľapky Lumaz

Stojíte celý deň na nohách? Šľapky Lumaz

 

  • Hľadáte zdravotnú, kvalitnú a pohodlnú obuv spracovanú z tých najlepších materiálov na každodenné nosenie? V Ovečkárni máme pre Vás ideálnu voľbu, ortopedické šľapky LUMAZ. Pomocou nich doprajete svojim nohám to pravé pohodlie, ďalej vďaka ich používaniu môžete predchádzať rôznym zdravotným problémom, ako je napríklad plochá noha či iné deformácie.

  • Vrchná časť topánky LUMAZ s remienkami je vyrobená z farebnej hovädzej usne Velúr. Táto useň je jemne brúsená tak, aby bol dosiahnutý jemný prírodný vzhľad. Rubová strana hovädzej kože je doplnená netkanou textíliou z polyamidu.

 

Stojíte celý deň na nohách? Šľapky Lumaz

 

  • Textília sa vďaka svojej hebkosti a savosti správa šetrne, nedráždi pokožku na nohách. Remienky majú zapínanie na kovové pracky, a preto topánku môžete prispôsobiť potrebám svojich nôh. Tvar tejto obuvi bol starostlivo navrhnutý a vytvarovaný pre potreby vašich nôh a spĺňa všetky požiadavky na ortopedickú obuv.

  • Topánka je vďaka prírodnému korku a latexu pevná a vydrží dlhodobé zaťaženie. Tí, ktorí celý deň stoja na nohách, v práci alebo doma, určite ocenia protišmykovú podrážku z odľahčeného EVACU.

 

 

  • Šľapky LUMAZ sú tradičný český výrobok zo Zlína. Pri výrobe topánok LUMAZ boli využité všetky poznatky a šikovnosť, ktoré sú v Zlíne súčasťou práce celých generácií obuvníkov. História výroby topánok v Zlíne siaha ďaleko až do roku 1894, kedy Tomáš Baťa založil vtedy malú firmu na výrobu obuvi.

  • Tradícia a všetky poctivo nazbierané skúsenosti sa tu udržujú nepretržite až do dneška. A to aj navzdory obdobiu komunistického režimu, keď sa topánky vyrábali pod značkou SVIT. Naším želaním je ponúkať Vám naozaj kvalitné české výrobky, ktoré sú prospešné vášmu zdraviu. A preto si myslíme, že papuče LUMAZ sú dobrou voľbou na toto leto.

 

Stojíte celý deň na nohách? Šľapky Lumaz

My z Ovečkárne odporúčame

Prečítajte si ďalej