Máte otázku? Napíšte nám na info@oveckaren.sk
Menu

Darček pre starú mamu

Má vaša stará mama narodeniny, meniny, alebo jej chcete urobiť radosť pekným darčekom len tak? Lámete si hlavu nad tým, čo by jej urobilo radosť? My vám radi poradíme.

Darček pre starú mamu

 

 

  • Výborný darček je súprava lôžkovín z ovčej vlny merino, ktorá obsahuje vankúš, deku a prestieradlo. Lôžkoviny sú hebké, mäkké, nehryzú a hrejú. V nich sa vaša babka bude cítiť ako v bavlnke.

  • Starú mamu určite potešíte pracím setom, ktorý obsahuje lanolín a našu novinku gule do sušičky. Vďaka týmto dvom skvelým pomocníkom zostanú výrobky z ovčej  vlny krásne a nezrazia sa.

Darček pre starú mamu
Darček pre starú mamu
  • Keď vaša babička rada pozerá televízor, kúpte jej TV vak, v ktorom jej bude krásne teplo. Vhodné darčeky sú aj hrejivé vesty. Môžete si vybrať medzi módnou prešívanou vestou a vestou z ovčej vlny merino s golierom alebo bez goliera. Perfektný nápad na darček je mikina 2 v 1, ktorej môžete v teplejšom počasí odopnúť rukávy a z mikiny sa razom premení na vestu.

  • Keď ju bolí chrbát, vhodný darček bude obličkový pás. V prípade, že ju trápi bolesť krčnej chrbtice,určite ju potešíte zdravotným vankúšom v tvare podkovy alebo valca.

  • Tip: Myslite na zdravie svojej starej mamy a kúpte jej zdravotný set na tvrdý korienok, ktorý obsahuje obličkový pás, vankúš v tvare podkovy a rektálny a popôrodný vankúš, ktoré jej uľavia od bolesti chrbta.

  • Stávkou na istotu je vždy kozmetický balíček. U nás si môžete vybrať z nepreberného množstva krémov, šampónov, mastí či rôznych pleťových vôd.

  • Aby ste sa nemuseli trápiť s balením darčekov, vyberte si rovno darčekový balíček. Vyberať si môžete hneď z niekoľkých vôní darčekových balíčkov prírodnej kozmetiky Botanico, a to Konope, Levanduľa, Kozie mlieko a med a Mŕtve more. Vďaka krásnemu darčekovému baleniu si navyše už nemusíte lámať hlavu s balením.

  • Po novom v našej ponuke nájdete zvýhodnený kozmetický set elixír mladosti, ktorý obsahuje mix krémov a šampóna. Pre starších ľudí vrelo odporúčame slivovicové mazanie, konský balzam, alebo kosodrevinové mazanie.

Darček pre starú mamu

My z Ovečkárne odporúčame

Prečítajte si ďalej