Máte otázku? Napíšte nám na info@oveckaren.sk
Menu

Darček pre muža

Hľadáte darček pre muža, ale práve vám nič vhodné nenapadá? Nezúfajte, my vám radi poradíme. Ak potrebujete darček pre otca, pre starého otca, priateľa či syna, v našom e-shope určite nájdete veľa inšpirácie.

Darček pre muža

 

  • Miluje váš blízky sledovanie televízie s pohárom piva v ruke? Potom pre vás máme ideálny darček, ktorý inde nenájdete. TV podsedák je vyrobený z ovčej vlny, takže dokonale hreje a je príjemný na dotyk. Zároveň má štyri praktické vrecká, kam sa vojdú noviny, ovládače alebo aj fľaše od piva.

  • Tip:TV podsedák teraz kúpite vo zvýhodnenom TV sete Kapitán, ktorý obsahuje aj TV vak a slivovicové mazanie.

 

  • Každému mužovi určite urobíte radosť kvalitnými ponožkami. Všetky naše ponožky sú vyrobené z kvalitnej ovčej vlny merino, ktorá má antibakteriálne a termoregulačné vlastnosti. Vybrať si môžete letné ponožky alebo teplejšie varianty, ktorými sú lovecké ponožky, športové ponožky a výborné pracovné ponožky. Nebojte sa mäkkých darčekov! Sú praktické a potešia.

  • Aj muži sa potrebujú starať o svoje telo. Obdarujte ich napríklad slivovicovým mazaním, ktoré pomáha pri bolestiach chrbta, šliach aj svalov. Má Váš blízky problém s vypadávaním vlasov? Tak ideálny darček pre neho je Kofeínový šampón proti padaniu vlasov, ktorý má priaznivé účinky na vlasy, aktivuje vlasové korienky a tým aj ich rast.

  • Tip: Tieto dva produkty výhodne kúpite v akciovom sete Elixír mladosti.

Darček pre muža
Darček pre muža

 

  • Žiadny muž sa doma nezaobíde bez kvalitných papúč. Krásny darček pre     muža budú napríklad pánske filcové papuče v modernej sivej farbe, alebo pánske letné ortopedické papuče, ktoré sú pohodlné a na nohách vyzerajú veľmi pekne. Originálnym darčekom určite budú pánske ortopedické dreváky, ktoré sú veľmi obľúbené a praktické. Nedeformujú klenbu nohy a tak zachovávajú prirodzený anatomický tvar nohy.

  • Hľadáte nejaký vtipný darček pre priateľa alebo kamaráta? Tak mu kúpte vankúš Prsia z ovčej vlny. Je to vtipný darček, ale tento vankúš zároveň priaznivo napomáha uvoľniť krčnú chrbticu.

My z Ovečkárne odporúčame

Prečítajte si ďalej