Nakúpte po telefóne, sme on-line
+421 221 201 323 (8.00–19.00)
Menu

Ako si vybrať papuče na doma

Ako si vybrať papuče na doma

Obuv vyberajte vždy podľa jej využitia

Na doma sa vám budú hodiť papuče, vďaka ktorým sa budú vaše nohy cítiť ako v bavlnke. V našej ponuke nájdete aj protišmykovú domácu obuv, ocenia to hlavne ľudia na dôchodku a ľudia s klzkou podlahou. Na jeseň a zimu iste oceníte papuče s ovčou vlnou, ktorá vás bude príjemne hriať. Nemajte obavy, túto obuv máme v pánskych aj dámskych veľkostiach.

Keď radi nosíte baleríny, môžete si ich zaobstarať aj v domácej verzii, aby vás hriali zo všetkých strán. Vlnené baleríny sú navyše hypoalergénne, preto nedráždia pokožku.

Pri výbere dbajte na vhodnú veľkosť. V prvom rade sa riaďte našou veľkostnou tabuľkou, ktorú nájdete pri každej obuvi V nasledujúcom kroku odporúčame odmerať si chodidlo od päty po špičku palca a pripočítať 5 mm, aby prsty mali dosť miesta pre voľný pohyb pri chôdzi. Správne vybratú obuv si potom už môžete pokojne kúpiť, a to online alebo telefonicky na našej zákazníckej linke.

Ako si vybrať papuče na doma
  • Detské topánky vyberajte obzvlášť starostlivo. Pretože detská noha sa vyvíja, je veľmi dôležité dbať na správny výber detskej obuvi. Správnym výberom obuvi v detstve predídete problémom s chodidlami v dospelosti.

  • Nielen pri detskej obuvi je dôležité dbať na vhodný strih obuvi, aby sa pekne prispôsobila nohe.

My z Ovečkárne odporúčame

Prečítajte si ďalej