Máte otázku? Napíšte nám na info@oveckaren.sk
Menu

Deti a ovčie veci

Deti a ovčie veci

Ovčia vlna merino je teplá a komfortná

  • Môžete si byť istí, že vaše dieťa bude pri nosení oblečenia z merina v teple a pohodlí. Vlna je izolátor a dokonalo udržiava optimálnu teplotu tela. To umožňuje pokožke prirodzene dýchať a efektívne zabraňovať poteniu. Vlnené oblečenie odporúčame predovšetkým pre deti, ktoré často trápi prehriatie, keď sú oblečené v syntetických materiáloch.

Vlna prirodzene absorbuje vlhkosť

 

Deti a ovčie veci

Vlna je odolná proti ohňu

  • Vlna má vynikajúce bezpečnostné schopnosti - je prirodzene nehorľavá, preto je výborná pre deti.

Merino vlna NIE JE pichľavá / nehryzie

  • Vlna má povesť pichľavého pocitu pri nosení. Aby ste mali pri nosení vždy výborný pocit - u nás nájdete výhradne kvalitné výrobky z materiálu MERINO, ktoré obsahujú iba ovčiu vlnu merino,. Merino vlna je vysoko šetrná a jemná aj k jemnej detskej pokožke.

 

 

Ovčia vlna merino je prirodzene odolná proti škvrnám

  • Je odolná proti akýmkoľvek nečistotám, takže odevy sa nemusia často prať. Prírodné vlákno z merino vlny je najlepším priateľom matky - na rozdiel od syntetických odevov nepohlcuje špinu a škvrny. Jednoducho, ovčie veci môžeme považovať za samočistiace.

Merino vlna je NEkrčivá 

  • Keď sa ovčia vlna merino pokrčí, má schopnosť vrátiť sa do pôvodného stavu. To znamená, že vaše odevy budú počas celého dňa vyzerať výborne, aj bez žehličky.

Merino „NEelektrizuje“

  • Ďalšia výhoda vlnených odevov merino. Merino vlna nikdy neobsahuje statickú elektrinu. Takže keď budete oblečení do merino materiálov, vyhnete sa nepríjemným „kopnutiam“ statickej elektriny či „zelektrizovaným“ vlasom.

 

 

Deti a ovčie veci

My z Ovečkárne odporúčame

Prečítajte si ďalej