Máte otázku? Napíšte nám na info@oveckaren.sk
Menu

Teplé papuče pre vaše nohy

Teplé papuče pre vaše nohy

Prichádza to obdobie, ktoré je síce krásne, ale vie byť tiež poriadne chladné. Stále ho však môžeme sledovať spoza okna, doma v pohodlí a v teplučkých papučiach.

Prečo si vybrať papuče práve s ovčou vlnou? Dôvodov je niekoľko, tým najhlavnejším je tá úžasná starostlivosť, ktorú nám ovčia vlna poskytuje. Stačí sa pozrieť na pašu, kde sa ovečky spokojne prechádzajú aj keď sú vonku teploty pod nulou. Nie je im zima práve vďaka tomuto úžasnému prírodnému materiálu, ktorý vytvára úžasné teplo a ani tým najväčším zmrzliakom nebude v ponožkách a papučkách z ovčej vlny zima na nohy.

Druhou veľmi dôležitou vlastnosťou ovčej vlny je jej antibakteriálnosť, vďaka ktorej nemusí byť údržba žiadnou starosťou, pretože baktérie ani roztoče sa vo vlne neudržia ani nerozmnožia. Preto ich netreba prať, stačí ich občas nechať prevetrať na čerstvom vzduchu.

Pozrite si naše video, v ktorom vám ukážeme, aké typy papúč a topánok na zimu u nás nájdete, na aké príležitosti sú vhodné a tiež si ukážeme naše novinky a vhodné tipy na darčeky.

Obsah:

1. Zlínska výroba - Tomas a Maria

2. kožené papuče s ovčou vlnou

3. mäkké vlnené papuče

4. papuče na klínku

5. TV papuče

6. protišmykové papuče

7. Salašky

8. Kapce

9. Zimná obuv na vonok

10. Sada papúč pre hostí + ohrievače

 

Teplé papuče pre vaše nohy

PAPUČE S OVČOU VLNOU

Pohodlných papúč s ovčou vlnou vnútri u nás v Ovečkárni nájdete niekoľko rôznych druhov a štýlov, takže veríme, že si každý príde na svoje. Veľmi obľúbenými medzi našimi zákazníkmi sú naše zlínske Marie pre ženy a Tomasy pre pánov. Sú tu použité tie najkvalitnejšie materiály, takže vám vydržia naozaj dlho. Veľkou výhodou je, že majú veľa priestoru v prednej časti, takže sú vhodné pre ľudí s vysokým priehlavkom. Ďalším podobným, ale lacnejším variantom sú kožené papuče, ktoré máme tiež v dámskej aj pánskej verzii.

Ak nechcete papuče kožené, môžete si vybrať niektoré z filcových, ktoré sa odlišujú tiež milým vzorom a potešia snáď každú ženu. Pre milovníkov tých najmäkších huňatých papučiek tu máme vlnené papuče v rôznych farebných prevedeniach, v uzavretej alebo otvorenej verzii. Pre dámy, ktoré majú problémy s opuchmi nôh odporúčame papuče na klinku, ktoré vďaka peknému dizajnu môžete využiť napríklad aj ako prezutie do práce.

UZAVRETÉ BAČKORY

Medzi najobľúbenejšie a najpredávanejšie produkty v tejto kategórii patria TV papuče, ktoré sú zároveň veľmi obľúbeným vianočným darčekom. Je to aj vďaka tomu, že sa ľahko trafíte do veľkosti, nakoľko sú dosť univerzálne a každá veľkosť sadne dvom, niekedy až trom rôznym veľkostiam nohy. Sú veľmi teplučké a mäkučké, ideálne na zimné leňošenie na pohovke.

Veľmi obľúbenou kategóriou, hlavne u našej staršej generácie, sú protišmykové papuče, ktoré máme vo vyššej verzii so zapínaním na suchý zips a v nižšej bez zapínania. Vďaka svojmu tvaru sa veľmi dobre nazúvajú a sadnú aj ľuďom so širšími chodidlami alebo tým, ktorí majú vyšší priehlavok.

Novinkou pre sezónu 2020 sú naše krásne "Salašky", ktoré svoj názov dostali vďaka svojmu dizajnu, ktorý sa veľmi hodí práve na salaš. Svoju krásu získali najmä vďaka povrchu z brúsenej kože. Nájdete ich v dvoch univerzálnych farbách vhodných ako pre ženy, tak aj pre mužov.

Teplé papuče pre vaše nohy
Teplé papuče pre vaše nohy

TOPÁNKY NA ZIMU

Už dlhé roky sú veľmi obľúbenou obuvou klasické kapce, známe aj pod názvom cigánky alebo mamuše. Niekto ich pozná od svojej babky, ktorá v nich prechodila snáď celý rok alebo ich nosil v mladosti kedysi, keď boli veľkým hitom. Dnes sa môžu pýšiť svojou ľahkou protišmykovou podrážkou a teplučkou výplňou z ovčej vlny. Sú vhodné ako dnu, tak aj na vonok.

Druhým, o niečo modernejším variantom sú naše Válenky, ktoré sú takisto veľmi pohodlné a majú šmrnc. Spolu so zimnými členkovými topánkami sú vhodné do suchej zimy, pretože majú látkový zvršok, ktorý nie je prispôsobený na nosenie v daždivom počasí.

Túto sezónu sme si pre vás pripravili novinku, veľmi pekné semišové topánky v hnedej farbe a rovno v dvoch typoch. V oboch typoch je ovčia vlna vnútri a umelá kožušinka zdobí kotníky. Typ Lucia ju má po celom obvode kotníkov, Báry iba vpredu, čo však tvorí veľmi pekný moderný vzhľad.

Prečítajte si ďalej